Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 11 týdnů 1 den
Chrudim – Mnohé zdarma získané nemovitosti mohou být pro město „danajským darem“. Zdaleka ne všechno však lze měřit potenciální finančním ziskem....Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Dostavit a zkompletovat by potřebovala zeď na hřbitově u Václava, přesto se teď radnice rozhodla pustit do oprav plotu hřbitova u Kříže. V...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – Málokdo dnes ve městě tuší, že před 100 lety se zde nacházela továrna na boty, která zásobovala prakticky celé tehdejší mocnářství. Za...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – V oblasti funerální zažívá v poslední době město nebývalý rozkvět. Není to tak dávno, co nechala radnice ukázkově zrestaurovat pohřebiště z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Chrudim – Chrudimské noviny již několikrát informovaly o unikátních havraních koloniích, které se porůznu přesouvají po městě. Vadí prakticky všem,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim – V pondělí 7. listopadu strážníci městské policie nevěděli, kam dřív skočit. Poškozená značka, sousedské spory a prapodivné řeči vedoucí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny v minulosti informovaly, na hřbitově u svatého Kříže se připravovala instalace nových informačních desek. Ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - Suverénně nejaktivnější komisí rady města je ta, od níž by aktivitu čekal málokdo. Letopisecká a historická komise se sice neschází každý...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim - S dobrým nápadem teď přišli členové historické komise. Na hřbitově U Kříže by měly vzniknout nové informační tabule, které budou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Chrudim - Stejně jako v minulých letech i v roce 2016 chce radnice dále pečovat o hroby významných osobností, které jsou uloženy k poslednímu...Celý článek »