Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Dostavit a zkompletovat by potřebovala zeď na hřbitově u Václava, přesto se teď radnice rozhodla pustit do oprav plotu hřbitova u Kříže. V...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim – Málokdo dnes ve městě tuší, že před 100 lety se zde nacházela továrna na boty, která zásobovala prakticky celé tehdejší mocnářství. Za...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – V oblasti funerální zažívá v poslední době město nebývalý rozkvět. Není to tak dávno, co nechala radnice ukázkově zrestaurovat pohřebiště z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Chrudim – Chrudimské noviny již několikrát informovaly o unikátních havraních koloniích, které se porůznu přesouvají po městě. Vadí prakticky všem,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – V pondělí 7. listopadu strážníci městské policie nevěděli, kam dřív skočit. Poškozená značka, sousedské spory a prapodivné řeči vedoucí...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny v minulosti informovaly, na hřbitově u svatého Kříže se připravovala instalace nových informačních desek. Ve...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim - Suverénně nejaktivnější komisí rady města je ta, od níž by aktivitu čekal málokdo. Letopisecká a historická komise se sice neschází každý...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim - S dobrým nápadem teď přišli členové historické komise. Na hřbitově U Kříže by měly vzniknout nové informační tabule, které budou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - Stejně jako v minulých letech i v roce 2016 chce radnice dále pečovat o hroby významných osobností, které jsou uloženy k poslednímu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
e15.cz - BEDŘICH LEOPOLD POPPER - Východočeské město Chrudim bylo v minulosti centrem různých výrobních odvětví. K těm nejdůležitějším patřila...Celý článek »