Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 10°C
vydáno před 17 týdnů 4 dny
Chrudim – Je bez debaty, že zdejší Centrum sociálních služeb a pomoci patří k největším poskytovatelům tolik potřebné pomocné ruky seniorům. Kvalita...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim/Ústí nad Orlicí - Po uplynutí tříleté lhůty udržitelnosti převedl Pardubický kraj darovací smlouvou vybavení speciálních výslechových...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Pardubice – Zájemci o dotaci z Programu podpory sociálních služeb mohou už na webu kraje nalézt vše potřené k vyplnění žádostí na rok...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Předhradí - Říká se, že v České republice je snad nejvíc hradů a zámků v přepočtu na obyvatele na světě. Po druhé světové válce začal stát...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Pardubice/Chrudim - Málokdy se setkáte s šestnáctiletým mladým mužem, který, ač je jeho životní cesta lemována rozchody s vlastní i...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 dny
Pardubice/Benešov - Ve středočeském Benešově proběhla v minulém týdnu první Burza filantropie. Jedná se o výjimečný moment, při němž burza...Celý článek »
vydáno před 4 roky 15 týdnů
Chrudim - Sociálně terapeutická dílna Momo Chrudim se přestěhovala, a to z šedivého dvora do nových, bezbariérových prostor. Změnu prostředí totiž...Celý článek »
vydáno před 4 roky 25 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj vyhlásil výzvu k dotačnímu řízení na podporu sociálních služeb poskytovaných podle zákona č. 108/2006 Sb. pro rok 2015....Celý článek »
vydáno před 6 let 15 hodin
Hlinsko - Křesadlo, které je symbolem vykřesané jiskřičky lidství, převzaly v pátek v sále Městského muzea v Hlinsku dvě dobrovolnice z...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj podpoří v příštím roce částkou 106 milionů korun provoz svých ústavů pro seniory a mentálně postižené. Uvedl to krajský...Celý článek »