Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 34 týdny 7 hodin
Chrudim – Zdejší ubytovna „U Krkavce“ je pověstná hned z několika důvodů. Suverénně se třeba jedná o jednu z nejlevnějších nocleháren na území města...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim - V nočních hodinách ze soboty na neděli provedli policisté ze zdejšího obvodního oddělení spolu se strážníky měststké policie kontrolu...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Víkend je ve znamení Památky zesnulých. Na hrobech zemřelých tak přibudou věnce, květiny a jiné drahé dekorace. Na ty se ovšem chystají...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - V sobotu v 8.30 hodin se strážníkům dostala informace o prokopnutých dveřích na zimním stadionu. Byla v nich díra ...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - V pátek odpoledne si strážníkům stěžoval anonymní volající, že Na Větrníku parkuje auto na trávě. Jeho majitele si strážníci...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Chrudim - Před polednem byli strážníci upozorněni na polonahého bezdomovce, který se povaloval za Divadlem Karla Pippicha. Hlídka ho upozornila na...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Chrudim - Mezi nejzajímavější případy sobotní služby chrudimských strážníků jistě patřilo půl hodiny před polednem oznámení o třech pytlácích za...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Chrudim - Nedbalé parkování řešili strážníci ve Fibichově a Forténské ulici. Třem majitelům aut dali za stěrače „parkovačky“ s výzvou, aby se...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Pardubice - Primátorka Štěpánka Fraňková (Sdružení pro Pardubice) odměnila trojici městských policistů, kteří 20. ledna zachránili život hokejovému...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim - Starosta města Petr Řezníček (SNK-ED) odměnil finančním a věcným darem dvojici chrudimských strážníků, kteří se podíleli na záchraně...Celý článek »