Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 2 týdny 13 hodin
Chrudim - Vodovody a kanalizace a.s. Chrudim jsou společností, jejíž hlavní činnost spočívá ve správě, obnově a rozvoji vodárenské infrastruktury na...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Velká diskuse o vodě ve městě propukla před podzimními komunálními volbami. Politici se předháněli v prohlášeních, která byla tu více, tu...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 2 dny
Chrudim – Bude se zdražovat. Po letech stagnace narostou platby za vodu ve městě. Vodné a stočné sice zůstává na stejné částce, co zdraží, je...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 1 den
Chrudim – Naposledy se městští zastupitelé sešli v současném složení; naposledy jednali, než voličův hlas rozhodne o jejich dalším osudu. Kdo by však...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim - Zisk přes 200 tisíc korun vykázala vloni obchodní společnost Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. Tak zní výsledek hospodaření, který...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Většina obyvatel města teď žije blížící se rekonstrukcí kanalizace pod Palackého třídou. Chrudimské noviny již několikrát o této monstrózní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Chrudim – Časy se mění, co bylo včera, to už dnes nemusí platit. Vztahuje se to na ty, kdo dříve zasedali v městském zastupitelstvu a třeba i radě...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim - Dne 27.6.2016 v zasedací místnosti Městského stadionu Za Vodojemem proběhla řádná valná hromada fotbalistů místního MFK Chrudim. Hlavním...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim - Minulý týden se uskutečnila valná hromada společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim. Je běžnou praxí, že radnice mívají v představenstvu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim - Obyvatelé Slezské ulice se po více než půl roce konečně dočkali. Oprava silnice v jejich ulici, kterou město prý neustále odkládalo a...Celý článek »