Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim - V sobotu po půl deváté ráno volal místní občan na linku 156, aby městskou policii upozornil na to, že v Příčné ulici zmizelo víko nad...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - Silvestrovské veselí odnesl v sídlišti Na Větrníku jeden ze zaparkovaných vozů. Jeho poškození ohlásil strážníkům v neděli ve 14 hodin...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Pardubice - Sběrači barevných kovů jsou podle strážníků stále velmi aktivní. Svědčí o tom i jeden z posledních případů ze sídliště Dubina.Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek po 18. hodině byli strážníci voláni do sídliště Na Větrníku. Mělo tam dojít ke sporu ohledně vydání věcí z bytu. Současný...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek po 22. hodině volal strážníkům obyvatel ze sídliště Na Větrníku, že sousedy v horním patře je rušen noční klid. Hlídka...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim - Obyvatelka sídliště Na Větrníku oznámila v pátek odpoledne strážníkům, že na tamním dětském hřišti jsou nějací kluci a míchají drogy....Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Chrudim - Ve středu hodinu před půlnocí přijali strážníci oznámení o podezřelém pohybu nějaké osoby u zaparkované cisterny s naftou v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim - V pondělí v podvečer vyjížděli strážníci na oznámení o toulajícím se psu, který pobíhal v sídlišti Na Větrníku....Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim – Záchranka požádala strážníky o prověření oznámení o jakémsi opilci, který by se měl povalovat někde v Družstevní ulici. Na opilého...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim – V sobotu dopoledne byli strážníci přivoláni do jednoho z bytových domů v sídlišti Na Větrníku. Sousedé si tam stěžovali na místní...Celý článek »