Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 10°C
vydáno před 5 let 13 týdnů
Tak to byla mela! Dovolit si napsat postřeh o tom, že by se město mělo už konečně jasně a zřetelně vyjádřit k tomu, co zamýšlí s bývalým letním...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim - Nový městský architekt Marek Janatka, který nahradil současného městského zastupitele Karla Théra, boří zatím všechny argumenty,...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 6 dnů
Chrudim - Již druhý měsíc uvádí letní kino každé pondělí jeden dokument z cyklu festivalových filmů Jeden svět. Dne 20. srpna od 21. hodiny...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 4 dny
Chrudim – Letní kino za budovou Muzea leží vzbuzuje mnoho kontroverzí. Primárním problémem, na nějž upozornil i diskutér pod jedním z článků...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 4 dny
Chrudim – Rekonstrukce vnějšího pláště, střechy a ozdobných prvků části budovy Muzea v loňském roce skončila. U mnohých Chrudimáků vzbudila nemalé...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Letní kino vstalo z mrtvých. Tento fakt musí připustit každý. I ten, komu se třeba akce pořádané v areálu za budovou Muzea příliš...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Areál bývalého letního kina za budovou Muzea rozhodně nezemřel na úbytě, jak mu bylo prorokováno. Díky aktivitě spolku „MaChr“ se podařilo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim - Ve spolupráci se spolkem Za Chrudim malebnou se tradičně v chrudimském areálu letního kina 9. září koná již 17. ročník festivalu folkové,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim - Probouzející se areál letního kina zve k třetímu ročníku zábavného střílení ze vzduchovek. V sobotu 20. května od 9 hodin. Akce s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Již bezmála šest let je areál bývalého letního kina v Lázeňské ulici vypůjčen spolku MaChr. Přesně od 25. května roku 2011 zde městský...Celý článek »