Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 16°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 7 let 23 týdny
Chrudim - V úterý před 17. hodinou se strážníkům dostala informace, že v okolí zdejší nemocnice směrem na Presy byl viděn volně pobíhající...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - Ve středu v půl deváté večer vyráželi strážníci do sídliště U Stadionu. Bylo jim oznámeno, že zde byl nalezen pes, ke kterému se nikdo...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Na služebnu městské policie se v neděli večer osobně dostavila poctivá nálezkyně, aby zde odevzdala peněženku, kterou našla. Uvnitř...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Mezi veřejností přetrvává celá řada polopravd a smyšlenek, které se týkají třeba čtyřnohých miláčků. Spousta obyvatel města si totiž myslí...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - O tom, že se nevyplácí nespolupracovat s policií a dokonce si na ni „vyskakovat“, když chce předložit průkaz totožnosti, teď už ví i...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Pardubice - Nějaký čas si nejspíš lámal hlavu 42letý muž, kterému se nedařilo přijít na to, kde asi tak zašantročil svou peněženku plnou peněz a...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - Během neděle strážníky nejvíce zaměstnávala oznámení o zaběhnutých psech. Nejprve v 17.26 hodin vyráželi ke škole v Husově ulici...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - V úterý před 15. hodinou byl strážníkům nahlášen volně pobíhající bílý pes na Resslově náměstí. Psa se hlídce kvůli jeho velké...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek po osmé hodině ranní oznámila strážníkům náhodná kolemjdoucí, že v parčíku u hotelu centrál volně pobíhá jakýsi pes....Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Chrudim - Místní žena volala v sobotu v 16.14 hodin, že nalezla v Tovární ulici zatoulaného labradora s tím, aby si pro něj strážníci přijeli....Celý článek »