Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim – Dovolí-li nám příroda, počasí, jemuž tradičně vládne svatý Petr, je vcelku jasné, kam v neděli většina z nás vrazí. U nás v Loučkách už je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Seč/Kraskov - Ve čtvrtek 17. července v 10.33 hodin vyráželi sečští profesionální hasiči k havárii motocyklu. „Hasiči poskytli zraněnému...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Nasavrky - Ve čtvrtek v 13.26 hodin zasahovali hasiči z Chrudimi a dobrovolní hasiči z Nasavrk u dopravní nehody, při níž došlo ke...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Seč/Zbohov - Ve 14:20 hodin odsud dorazila záchranným složkám zpráva o havárii 50leté cyklistky, která se čelně střetla s protijedoucím autem. „...Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Kraskov - Pátrání po zmizelém 19 letém mladíkovi v rybníku Horní Peklo přineslo smutnou zprávu. Potápěči ho našli utonulého. Podle všeho se šel...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Načešice/Vyžice - V pozdním odpoledni mezi uvedenými obcemi na Heřmanoměstecku řidič mercedesu nezvládl svou jízdu a z dosud nezjištěných...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Kunětice/Ráby - Dnes těsně před sedmou hodinou ranní došlo na silnici u zmiňovaných obcí na Pardubicku k vážné dopravní nehodě dvou osobních aut.Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Podhořany u Ronova - V neděli ráno vyrážely záchranné složky ke zmiňované obci, kde havarovala řidička osobního auta. Po nárazu do mostku a následném...Celý článek »
vydáno před 4 roky 44 týdny
Chrudim/Medlešice - V pondělí po 11. hodině vyráželi hasiči k dopravní nehodě, k níž došlo na křižovatce poblíž Medlešic. „Jednalo se o střet...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Pardubice/Chrudim - Ve čtvrtek v odpoledních hodinách vyráželi hasiči likvidovat požár, který vypukl na pardubickém hřbitově hned vedle...Celý článek »