Chrudimské noviny

Dnes: 24°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim - Neskutečná série s pohádkovým koncem. ERA-PACK Chrudim dokázal znovu obhájit primát v nejvyšší soutěži poté, co ve čtvrtém finále otočil...Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim - Nejvyrovnanější finálová série za poslední roky se blíží do svého konce! A nebo ne? To je otázka, kterou si před čtvrtým utkáním mezi FK...Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Teplice - Velmi důležité vítězství si ve třetím finálovém střetnutí připsali futsalisté Chrudimi, kteří na palubovce Teplic vyrukovali s fantastickou...Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Teplice - Pro mnoho hráčů a fanoušků se třetí utkání právě probíhající série mezi Chrudimí a Teplicemi jeví jako klíčové. Který z týmů se dostane o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim - V chrudimském táboře je po čtvrtečním druhém finále znovu o trochu veseleji. I podruhé v letošní finálové sérii se utkání nerozhodlo v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim - Skvělá atmosféra, plná hala a vyrovnávací bod Chrudimi! ERA-PACK dokázal poprvé v sezóně porazit Teplice a zrovna v tu nejlepší možnou...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Teplice - Úvodní finále mělo podle předpokladů velké grády. Mírně favorizované Teplice na domácí půdě nad Chrudimí dvakrát vedly o dva góly, ERA-PACK...Celý článek »
vydáno před 4 roky 14 týdnů
Teplice - Není již na co čekat, není již proč šetřit síly. Finálová série ročníku 2014/2015 startuje úvodním soubojem mezi Balticflorou Teplice a ERA...Celý článek »
vydáno před 4 roky 14 týdnů
Chrudim - Odpočítávání dnů do velkého finále mezi ERA-PACKem Chrudim a Balticflorou Teplice ukrajuje další okamžiky před očekávaným startem. Rozhodli...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Teplice - Hodně sledované utkání svedlo do teplické sportovní haly futsalové příznivce z širokého okolí. Značnou podporu měla ve vzdálených Teplicích...Celý článek »