Chrudimské noviny Byla zveřejněna jména všech kandidátů do komunálních voleb v Chrudimi, kdo s kým teď vytvoří koalici?

Dnes: 20°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 18°C

Byla zveřejněna jména všech kandidátů do komunálních voleb v Chrudimi, kdo s kým teď vytvoří koalici?

Chrudim - Český statistický úřad zveřejnil kandidátky všech politických stran a hnutí v Chrudimi. Najdete na nich nejen stálice chrudimské komunální politiky v čele se starostou města Petrem Řezníčkem, ale i zástupce některých nezvyklých profesí, ať už jde o fotbalisty, umělce, strážníky, policisty, hasiče, vývojáře, someliéry, loutkoherce, duchovní, analytiky Úřadu vlády ČR, sanitáře, historiky, designery, výbušnináře, hostinské, vědce - biology anebo tradičně o poslance, učitele, profesory, ředitele, jednatele, zdravotní sestry a lékaře. Především na nich ale najdete přehršel důchodců a překvapivě také studentů, kteří předstupují před voliče s minimálními životními zkušenostmi a chtějí spravovat přinejmenším z pozic zastupitelů stamilionové majetky města.

A zde už jsou jednotlivé kandidátky, z nichž budete ve dnech 10. a 11. října 2014 vybírat svoje favority na radnici. Letošní komunální volby v Chrudimi se přitom stejně jako ty minulé ponesou ve znamení toho, které ze znepřátelených křídel chrudimské politiky vejde hlavními dveřmi do radniční budovy na Resselově náměstí a bude v příštích čtyřech letech určovat politiku města. Přinejmenším názorově se rozcházejí současná radniční koalice složená z SNK-ED, ČSSD a ODS s opozicí v čele s Koalicí pro Chrudim, ANO 2011, TOP 09 a Svobodnými, tedy stranami, které budou usilovat o nahrazení současného starosty Řezníčka v čele radnice jiným kandidátem. Dá se v této souvislosti očekávat, že by jím mohl být bývalý dlouholetý okresní přednosta, krajský radní a jedna z nejvýraznějších tváří sametové revoluce v Chrudimi Ondřej Kudrnáč, který se po několika letech vrací zpět do chrudimské komunální politiky. Nakolik se ale tento impulzivní politik dokáže dohodnout s dalšími stranami, se zatím nedá odhadnout. Zejména chrudimská ČSSD není z jeho kandidatury nijak nadšena.

To ale platí nyní, před volbami, po nich už bude situace naprosto jiná a mnohé strany se budou snažit pro sebe vyjednat co nejvýhodnější pozice bez ohledu na případné antipatie. Jak to ale může později dopadnout, ukázal názorně rozpad radniční koalice SNK-ED, ČSSD, Koalice pro Chrudim, VV, TOP 09 a Svobodných na začátku tohoto volebního období. Spousta rozdílných, až nesmiřitelných názorů vedle nejprve k drolení koalice (odchodu Svobodných) a poté až k vzájemným nenávistným útokům mezi současným zastupitelem Romanem Málkem (Koalice pro Chrudim) a starostou města Petrem Řezníčkem (SNK-ED). Nemohlo pochopitelně následovat nic jiného než rozpad koalice, přičemž Málek s sebou stáhl zpět do zastupitelských lavic i radní z TOP 09 a Věcí veřejných, z nichž část, především hlavní protagonisté, se teď objevují na kandidátce hnutí ANO 2011.

Pomyslným jazýčkem na vahách mohou pak být chrudimští Piráti, pokud se dostanou do zastupitelstva, protože ani ti nejsou příliš spokojeni se současným způsobem řízení města. Chrudimská volba je pro tentokrát ze hry, protože si podle všeho dává alespoň pro jedno volební období oddechový čas, a s KSČM podle všech předpokladů nikdo koalici uzavírat chtět nebude. Už proto budou blížící se komunální volby v Chrudimi zajímavé. Pojďme se tedy blíže seznámit s "výkvětem" chrudimské komunální politiky, který se bude na podzim ucházet o naše hlasy.

Údaje na kandidátkách obsahují navrhující stranu, pořadové číslo, příjmení a jméno, tituly, věk, politickou příslušnost kandidáta, povolání a bydliště:

Kandidátní listina: ANO 2011

1. Kudrnáč Ondřej Ing., 60, ANO 2011, BEZPP, tajemník MěÚ Dvůr Králové n./L., Chrudim III
2. Kasal David MUDr., 45, ANO 2011, ANO 2011, poslanec PS, Chrudim II
3. Pilný František, 37, ANO 2011, BEZPP, podnikatel, Chrudim IV
4. Kleprlíková Eva, 48, ANO 2011, BEZPP, vedoucí SBD Chrudim, Chrudim IV
5. Skokan Miroslav, 66, ANO 2011, ANO 2011, dlouholetý ředitel TS, Chrudim II
6. Šormová Olga, 49, ANO 2011, ANO 2011, sekretářka, Chrudim II
7. Lesák Jiří Ing., 62, ANO 2011, ANO 2011, podnikatel, Chrudim IV
8. Meduna Vilém Mgr., 53, ANO 2011, BEZPP, zaměst. advokátní kanceláře, Chrudim II
9. Alexa Richard, 35, ANO 2011, BEZPP, obchodní zástupce, Chrudim II
10. Vodičková Radka Mgr., 39, ANO 2011, BEZPP, advokát, Chrudim IV
11. Axmann Jan, 37, ANO 2011, BEZPP, produkční a dramaturg, Chrudim IV
12. Valentová Iveta Bc., 48, ANO 2011, BEZPP, učitelka MŠ Chrudim, Chrudim IV
13. Schinzel Josef Ing., 29, ANO 2011, ANO 2011, konstruktér, projektant, Chrudim II
14. Strouhal Leoš JUDr., 35, ANO 2011, BEZPP, advokát, Chrudim IV
15. Musilová Helena, 63, ANO 2011, BEZPP, důchodce, Chrudim III
16. Kratochvíl Libor Bc., 26, ANO 2011, BEZPP, student, Chrudim IV
17. Herbst Richard, 61, ANO 2011, BEZPP, učitel, umělec, Chrudim I
18. Krčová Jana Ing., 68, ANO 2011, BEZPP, OSVČ, Chrudim II
19. Pochobradský Jiří, 43, ANO 2011, ANO 2011, předseda družstva, Chrudim IV
20. Němeček René Ing., 37, ANO 2011, BEZPP, podnikatel, Chrudim IV
21. Rožek Miloš Ing., 32, ANO 2011, BEZPP, bankéř, Chrudim II
22. Bureš Vladimír, 50, ANO 2011, BEZPP, elektromechanik, Chrudim IV
23. Velebová Dagmar, 53, ANO 2011, BEZPP, kadeřnice, Chrudim II
24. Škorpík Boris, 50, ANO 2011, BEZPP, vedoucí pojišťovny, Chrudim IV
25. Čech Luboš, 52, ANO 2011, BEZPP, operátor DTP, Chrudim III
26. Sieberová Miroslava Ing., 54, ANO 2011, BEZPP, zaměstnanec policie, Chrudim II
27. Šmídová Lenka, 49, ANO 2011, BEZPP, asistentka, Chrudim III

Kandidátní listina: Česká pirátská strana

1. Stuna Jiří Mgr. Lic., 38, Piráti, Piráti, velitel Městské policie Skuteč, psychoterapeut, Chrudim IV
2. Štěpánek Pavel, 29, Piráti, Piráti, OSVČ, Chrudim III
3. Jansa Jiří Mgr., 29, Piráti, BEZPP, makroekonom, Chrudim IV
4. Fančovič Tomáš Bc., 25, Piráti, BEZPP, student, Chrudim IV
5. Hájek František, 60, Piráti, BEZPP, důchodce, Chrudim III
6. Štěpánková Nikola, 28, Piráti, Piráti, specialistka firemní péče, Chrudim III
7. Drahokoupil Aleš Bc., 28, Piráti, BEZPP, administrativní pracovník, Chrudim II
8. Schmoranzer Michal, 28, Piráti, BEZPP, pracovník v soc. službách, Chrudim III
9. Novotná Tereza MUDr., 29, Piráti, BEZPP, zubní lékařka, Chrudim I
10. Křibský Michal, 34, Piráti, BEZPP, strážník, Chrudim IV
11. Hájková Markéta, 32, Piráti, BEZPP, OSVČ, Chrudim III
12. Deván Roman, 25, Piráti, BEZPP, nezaměstnaný, Chrudim I
13. Štěpánková Martina, 29, Piráti, BEZPP, administrativní pracovnice, Chrudim III
14. Hamplová Monika, 36, Piráti, BEZPP, skladnice, Chrudim IV
15. Mareček Daniel Bc., 27, Piráti, BEZPP, vývojář open source, Chrudim II
16. Motyčková Miroslava, 29, Piráti, BEZPP, zdravotní sestra, Chrudim IV
17. Mikan Josef Lic., 40, Piráti, BEZPP, státní zaměstnanec, Chrudim IV
18. Stunová Jana, 39, Piráti, BEZPP, invalidní důchodce, Chrudim IV
19. Francouz Jan, 32, Piráti, BEZPP, nezaměstnaný, Chrudim III
20. Kubala Zdeněk, 28, Piráti, BEZPP, inženýr kvality v softw. firmě, Chrudim III
21. Melicher Vladan, 40, Piráti, BEZPP, OSVČ, Chrudim I
22. Nedvědová Miloslava, 82, Piráti, BEZPP, důchodkyně, Chrudim III
23. Havlíčková Jana, 66, Piráti, BEZPP, důchodkyně, Chrudim IV
24. Mikanová Naděžda, 32, Piráti, BEZPP, kadeřnice, Chrudim IV
25. Tomiška Vladislav, 35, Piráti, BEZPP, hasič, Chrudim II
26. Kvapil Petr, 66, Piráti, BEZPP, důchodce, Chrudim IV
27. Motyčková Marcela Mgr., 59, Piráti, BEZPP, knihovnice, Chrudim IV

Kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická

1. Tejkl Miroslav JUDr., 55, ČSSD, ČSSD, první místostarosta, Chrudim IV
2. Chvojka Jan JUDr., 33, ČSSD, ČSSD, poslanec PS, Chrudim IV
3. Jeníčková Ilona, 43, ČSSD, ČSSD, OSVČ, Chrudim IV
4. Vodráček Tomáš MUDr., 45, ČSSD, ČSSD, primář LDN, Chrudim IV
5. Trávníček Jaroslav Ing., 71, ČSSD, ČSSD, místostarosta, Chrudim IV
6. Benešová Michaela Bc., 22, ČSSD, ČSSD, studentka VŠ, Chrudim IV
7. Císař Jiří, 58, ČSSD, ČSSD, radní a vedoucí truhlárny, Chrudim IV
8. Švihlík František Ing., 57, ČSSD, ČSSD, podnikatel, Chrudim II
9. Nováková Elena PharmDr., 51, ČSSD, ČSSD, lékárnice, Chrudim II
10. Korytář František Ing., 49, ČSSD, ČSSD, obchodník, Chrudim IV
11. Tisoň Martin, 45, ČSSD, ČSSD, školník, Chrudim IV
12. Botošová Petronella, 45, ČSSD, ČSSD, laborantka, Chrudim IV
13. Ševčík Ondřej Mgr., 62, ČSSD, BEZPP, předseda SBD Chrudim, Chrudim IV
14. Sokolová Vendulka Mgr., 40, ČSSD, ČSSD, specialista veř. správy, Chrudim III
15. Ptáčková Anna, 59, ČSSD, ČSSD, předsedkyně odborů, Chrudim III
16. Hrozen Tomáš, 47, ČSSD, BEZPP, technik, Medlešice
17. Hanousek Ondřej, 35, ČSSD, ČSSD, OSVČ, Chrudim IV
18. Nosek Jaromír MUDr., 45, ČSSD, BEZPP, lékař, Chrudim III
19. Boržíková Miroslava Bc., 55, ČSSD, ČSSD, učitelka, Chrudim IV
20. Čápek Petr Bc. Mgr., 39, ČSSD, ČSSD, řeckokatolický duchovní, Chrudim III
21. David Jiří, 35, ČSSD, ČSSD, zástupce vedoucího opravářů PC, Chrudim IV
22. Půlpán Jaroslav MUDr., 72, ČSSD, ČSSD, lékař, Chrudim IV
23. Fialová Michaela, 35, ČSSD, ČSSD, referentka, studentka VŠ, Chrudim IV
24. Charvátová Zdeňka, 55, ČSSD, BEZPP, recepční, Chrudim IV
25. Pekařová Božena, 64, ČSSD, ČSSD, tajemnice ČSSD, Chrudim II
26. Plíšková Libuše, 66, ČSSD, ČSSD, důchodkyně, Chrudim IV
27. Holeta Radek, 22, ČSSD, ČSSD, operátor CNC strojů, Chrudim III

Kandidátní listina: Koalice pro Chrudim

1. Málek Roman MBA, 33, KDU-ČSL, KDU-ČSL, pořadatel akcí a projektový manažer, Chrudim III
2. Hradec Jiří MUDr., 63, KDU-ČSL, BEZPP, lékař, Chrudim III
3. Kopecký Tomáš, 33, Nestran., BEZPP, IT technik a fotograf, Chrudim IV
4. Bujnoch Oldřich, 57, Nestran., BEZPP, podnikatel, Chrudim II
5. Staněk Michal, 24, Nestran., BEZPP, analytik Úřadu vlády ČR, student, angažovaný občan, Chrudim II
6. Kopecký Viliam MUDr., 59, KDU-ČSL, KDU-ČSL, lékař, Chrudim II
7. Mošková Marcela, 81, KDU-ČSL, KDU-ČSL, důchodkyně, Chrudim II
8. Vaško Radek DiS., 29, KDU-ČSL, BEZPP, referent obchodního oddělení, Chrudim II
9. Čermáková Jitka Ing., 35, KDU-ČSL, BEZPP, administrativní pracovnice, Chrudim IV
10. Chreno Daniel, 22, Nestran., BEZPP, sales leader, Topol
11. Jílek Jiří, 21, Nestran., BEZPP, grafik a designer, Chrudim II
12. Rotreklová Jana, 38, Nestran., BEZPP, systémový specialista, Medlešice
13. Měkota Daniel, 41, KDU-ČSL, KDU-ČSL, úředník, Chrudim IV
14. Benáková Blanka, 34, Nestran., BEZPP, koordinátorka projektů, tč. mateřská dovolená, Medlešice
15. Leden Jiří Mgr., 40, Nestran., BEZPP, učitel, Chrudim III
16. Němec Martin, 37, Nestran., BEZPP, dělník, Chrudim IV
17. Novák René Ing., 43, KDU-ČSL, BEZPP, technolog tisku, Vlčnov
18. Šmídková Marie, 60, KDU-ČSL, KDU-ČSL, důchodkyně, Chrudim II
19. Dočkal Vladimír Ing., 64, KDU-ČSL, KDU-ČSL, důchodce, Chrudim II
20. Jireš Václav Ing., 60, KDU-ČSL, BEZPP, programátor, Chrudim III
21. Štumpf Libor, 50, Nestran., BEZPP, loutkář a živnostník, Chrudim II
22. Drahokoupil Josef Ing., 60, KDU-ČSL, BEZPP, geolog, Chrudim II
23. Hotra Stanislav Ing., 66, Nestran., BEZPP, důchodce, Chrudim III
24. Kopecká Michaela, 52, KDU-ČSL, KDU-ČSL, podnikatelka, Chrudim II
25. Dostál Josef Ing., 50, KDU-ČSL, KDU-ČSL, technolog, Chrudim II
26. Zeman Václav, 66, KDU-ČSL, KDU-ČSL, důchodce, Chrudim II
27. Lidařík Vojtěch, 20, Nestran., BEZPP, student, Chrudim IV

Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy

1. Bělohlávek Ivan PaedDr., 61, KSČM, KSČM, pedagog, Chrudim III
2. Žampach Pavel Mgr., 47, KSČM, BEZPP, pedagog, Chrudim IV
3. Grocký Anton, 55, KSČM, BEZPP, zaměstnanec, Chrudim III
4. Krátký Vladimír, 52, KSČM, BEZPP, OSVČ, Chrudim III
5. Krejčík Petr, 56, KSČM, BEZPP, pracovník v sociálních službách, Chrudim I
6. Hofman David, 37, KSČM, KSČM, politický pracovník, Chrudim IV
7. Moučka Jaroslav Ing., 64, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim IV
8. Dosoudil Vladimír Ing., 57, KSČM, KSČM, informatik, Chrudim IV
9. Švehlová Kateřina, 19, KSČM, BEZPP, studentka, Chrudim II
10. Blažek Jiří, 27, KSČM, BEZPP, invalidní důchodce, Chrudim I
11. Kozová Irena, 69, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim III
12. Kobera Václav Ing., 52, KSČM, KSČM, OSVČ, Chrudim IV
13. Tvrdík Stanislav, 49, KSČM, KSČM, zaměstnanec, Vlčnov
14. Hrouda Milan Ing., 63, KSČM, BEZPP, OSVČ, Chrudim IV
15. Rehn Antonín, 64, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim III
16. Bělohlávek Michal, 29, KSČM, BEZPP, sanitář, Chrudim III
17. Pavlata Jaromír, 64, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim IV
18. Kubát Jaroslav, 61, KSČM, KSČM, zaměstnanec, Chrudim II
19. Michal Jozef, 67, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim IV
20. Sládek Milan, 64, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim IV
21. Holubová Květa PaedDr. CSc., 62, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim III
22. Popílek Dušan, 68, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim II
23. Zárubová Marie Mgr., 70, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim IV
24. Lukáš Jan, 70, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim IV
25. Svoboda Zdeněk, 72, KSČM, KSČM, důchodce, Chrudim III
26. Dvořáková Anna, 64, KSČM, BEZPP, důchodce, Chrudim IV
27. Pátek Josef, 61, KSČM, KSČM, zaměstnanec, Chrudim III

Kandidátní listina: Občanská demokratická strana

1. Čechlovský Jan Mgr., 40, ODS, ODS, místostarosta, Chrudim II
2. Jánská Kateřina, 38, ODS, ODS, radní, správce městské zeleně, Chrudim III
3. Kobetič Pavel Mgr., 66, ODS, ODS, historik města, Chrudim II
4. Kubeš Jiří Bc., 37, ODS, ODS, ředitel exportní společnosti, Chrudim II
5. Vojtěchovský Petr, 69, ODS, ODS, autorizovaný stavitel, Chrudim III
6. Pavlík Miroslav, 34, ODS, ODS, ředitel marketingu, člen chrudimské Rugby league t, Chrudim II
7. Pilař Martin Ing., 47, ODS, ODS, úředník, Chrudim II
8. Macela Miloslav PhDr., 44, ODS, BEZPP, OSVČ, Chrudim IV
9. Stryka Václav, 37, ODS, ODS, živnostník, Chrudim II
10. Kudláček Miroslav PhDr., 47, ODS, ODS, doktorand, Chrudim IV
11. Kadeřávek Jiří, 57, ODS, BEZPP, ředitel Chrudimské besedy, Chrudim II
12. Kopecký Tomáš Mgr., 49, ODS, ODS, ředitel společnosti, Chrudim IV
13. Vagenknechtová Miroslava Bc., 48, ODS, ODS, ředitelka MŠ, Chrudim III
14. Mrkvička Jan, 40, ODS, ODS, jednatel společnosti, Medlešice
15. Pištora Ivan Ing., 50, ODS, ODS, konzultant, Chrudim I
16. Jeníček Karel, 58, ODS, BEZPP, řidič bus, Chrudim II
17. Zemková Michaela Ing., 37, ODS, ODS, team leader Vodafone, Chrudim IV
18. Holub Radim, 38, ODS, BEZPP, fotbalista, provozní technik, Záběhlice
19. Pleskot Lukáš, 33, ODS, ODS, podnikatel, Chrudim III
20. Jindra Milan MUDr., 61, ODS, BEZPP, lékař, Chrudim IV
21. Caha Jan, 54, ODS, ODS, obchodník, Chrudim II
22. Šafaříková Daniela MUDr., 46, ODS, BEZPP, stomatolog, Chrudim III
23. Švadlenka Jan Mgr., 32, ODS, ODS, výzkumný pracovník, buněčný biolog, Chrudim III
24. Štěpánková Iva, 61, ODS, ODS, důchodkyně, Chrudim III
25. Vích Mikoláš, 71, ODS, ODS, emeritní pedagog, Chrudim III
26. Línková Helena, 65, ODS, ODS, důchodkyně, Chrudim III
27. Vamberský Josef Ing., 43, ODS, BEZPP, krizový manažer nemocnice, Chrudim IV

Kandidátní listina: SNK Evropští demokraté

1. Řezníček Petr Mgr., 63, SNK ED, SNK ED, starosta města Chrudim, Chrudim III
2. Trunečková Šárka DiS., 44, SNK ED, BEZPP, koordinátorka projektu Zdravé město a Míst. agenda, Chrudim IV
3. Vápeník Tomáš, 54, SNK ED, BEZPP, specialista prodeje, Chrudim IV
4. Židek Tomáš MgA., 33, SNK ED, BEZPP, dirigent - ředitel kůru, Chrudim IV
5. Lőrincz Jozef Ing., 56, SNK ED, BEZPP, jednatel Era-Pack s.r.o., Chrudim II
6. Ratica Roman Ing., 56, SNK ED, BEZPP, OSVČ, Chrudim II
7. Pilař Libor, 46, SNK ED, BEZPP, hasič, Topol
8. Pokorná Milena Bc., 45, SNK ED, BEZPP, ředitelka Mateřské školy Strojařů, Chrudim II
9. Altrichterová Anna, 52, SNK ED, BEZPP, zdravotní sestra, Chrudim IV
10. Vladyka Petr, 39, SNK ED, BEZPP, OSVČ - fotbalista MFK, Chrudim II
11. Soukup Jiří Bc., 62, SNK ED, BEZPP, učitel řízení motorových vozidel, Vestec
12. Novák Aleš, 60, SNK ED, BEZPP, spolumajitel taneční školy BESTA, Chrudim IV
13. Vavřička Miloš Ing., 51, SNK ED, BEZPP, živnostník, Chrudim IV
14. Marousek Luděk Mgr., 44, SNK ED, BEZPP, ředitel městských sportovišť, Chrudim III
15. Profous Martin Bc., 31, SNK ED, BEZPP, dirigent, učitel hudby na ZUŠ Chrudim, Chrudim IV
16. Kincl Karel, 61, SNK ED, BEZPP, ředitel ZUŠ, Chrudim II
17. Beran Rudolf Ing., 64, SNK ED, BEZPP, spolumajitel stavební firmy, Chrudim IV
18. Fűrbach Robert MUDr., 56, SNK ED, BEZPP, lékař, Chrudim IV
19. Jílek Petr, 66, SNK ED, BEZPP,  středoškolský učitel - bývalý ředitel SPŠ, Chrudim IV
20. Haltuch Michal MUDr., 50, SNK ED, BEZPP, zubní lékař, Chrudim II
21. Jehlička Vladimír, 57, SNK ED, BEZPP, majitel firmy Akvateraexo, Chrudim II
22. Potužáková Dita, 44, SNK ED, BEZPP, sociální pracovnice CSSP Chrudim, Chrudim II
23. Langr Tomáš, 41, SNK ED, BEZPP, obchodník, Chrudim IV
24. Vichrová Zdeňka Ing., 59, SNK ED, BEZPP, ředitelka Obchodní akademie Chrudim, Chrudim III
25. Šídlo Svatopluk, 26, SNK ED, BEZPP, zástupce ředitele stavební firmy, Topol
26. Rychlý Stanislav, 77, SNK ED, BEZPP, náčelník střediska Táborníci, Chrudim IV
27. Ždímalová Věra MUDr., 57, SNK ED, BEZPP, dětská lékařka, Chrudim II

Kandidátní listina: Strana svobodných občanů (Svobodní)

1. Lichtenberg Petr, 55, Svobodní, Svobodní, technicko-ekonomický pracovník, zastupitel, Chrudim III
2. Káles Josef Mgr., 25, Svobodní, Svobodní, tajemník europoslance, politolog, Chrudim II
3. Lebduška Josef Ing., 63, Svobodní, Svobodní, podnikatel, Chrudim IV
4. Vlk Luděk Ing., 60, Svobodní, Svobodní, bankovní úředník, zastupitel, Chrudim IV
5. Šťastný Stanislav Ing., 36, Svobodní, BEZPP, ekonom, učitel, Chrudim IV
6. Pokorná Petra, 39, Svobodní, BEZPP, manažerka exportu, živnostnice, Chrudim I
7. Sokol Martin, 41, Svobodní, Svobodní, výbušninář, Chrudim IV
8. Chvojková Petra Mgr. et Mgr., 26, Svobodní, BEZPP, psycholožka, doktorandka, Chrudim IV
9. Eismann Pavel, 53, Svobodní, BEZPP, ředitel společnosti, Chrudim III
10. Bubeník Tomáš, 33, Svobodní, Svobodní, obchodní zástupce, Chrudim III
11. Faulhamerová Jana, 70, Svobodní, Svobodní, RTG laborantka v penzi, Chrudim III
12. Beránek Michael, 34, Svobodní, BEZPP, facilitátor, Chrudim II
13. Průšová Michaela Mgr., 32, Svobodní, BEZPP, jednatelka společnosti, Chrudim III
14. Vala Jiří Ing., 59, Svobodní, BEZPP, podnikatel, Chrudim III
15. Beránková Jaroslava Mgr., 69, Svobodní, BEZPP, učitelka, Chrudim II
16. Luňáček Martin, 33, Svobodní, BEZPP, obchodní manažer, Chrudim II
17. Tichá Michaela, 38, Svobodní, BEZPP, vedoucí prodeje, Chrudim III
18. Dolan Petr, 33, Svobodní, BEZPP, podnikatel, Topol
19. Motyčková Hana, 53, Svobodní, BEZPP, živnostnice, Chrudim II
20. Nový Jiří Ing., 80, Svobodní, BEZPP, bývalý starosta města, důchodce, Chrudim IV
21. Sokolová Lucie, 20, Svobodní, BEZPP, studentka, Chrudim IV
22. Kocsombová Jitka, 54, Svobodní, BEZPP, živnostnice, Chrudim IV
23. Černý Libor, 50, Svobodní, BEZPP, technik měření, Chrudim III
24. Lišková Michaela, 58, Svobodní, BEZPP, sociální pracovnice, Chrudim I
25. Málková Vlasta, 47, Svobodní, BEZPP, provozní hostince, Chrudim IV
26. Martincová Milena, 60, Svobodní, BEZPP, důchodkyně, prodavačka, Chrudim II
27. Morávek Lukáš Ing., 25, Svobodní, BEZPP, specialista online marketingu, živnostník, Chrudim IV

Kandidátní listina: TOP 09

1. Michalová Vladislava, 37, TOP 09, TOP 09, OSVČ, zdravotní sestra, Chrudim II
2. Tichý Martin Mgr., 30, TOP 09,  TOP 09, právník, Chrudim III
3. Chlud Martin Mgr., 30, TOP 09,  TOP 09, advokát, Chrudim IV
4. Kálecký Michal, 30, TOP 09, TOP 09, podnikatel, Chrudim IV
5. Hejzlar Michal Ing., 33, TOP 09, TOP 09, nabídková a výrobní příprava staveb, Chrudim IV
6. Pavlíčková Eva MUDr., 56, TOP 09, BEZPP, manager, Chrudim III
7. Skřepský Jakub, 29, TOP 09, TOP 09, OSVČ, Chrudim III
8. Netolický Tomáš Ing., 30, TOP 09, BEZPP, vedoucí provozní oblasti, Chrudim II
9. Trunec Václav Ing., 37, TOP 09, BEZPP, vedoucí oddělení, Chrudim IV
10. Hanuš Jakub, 25, TOP 09,  TOP 09, projektový manažer, Chrudim II
11. Chlíbek Jiří, 50, TOP 09, BEZPP, OSVČ, trenér, Chrudim II
12. Skřepská Jaromíra Mgr., 56, TOP 09, BEZPP, úřednice, Chrudim III
13. Dalecký Jan, 23, TOP 09, TOP 09, student, Chrudim IV
14. Danielová Miroslava, 73, TOP 09, BEZPP, učitelka, Chrudim IV
15. Mrázek Libor, 52, TOP 09, BEZPP, podnikatel, Chrudim IV
16. Pavlíčková Eva, 24, TOP 09, BEZPP, studentka, Chrudim III
17. Šmaha Filip, 29, TOP 09, BEZPP, barman, Chrudim IV
18. Dymák Pavel Bc., 26, TOP 09, BEZPP, referent klientského centra, Chrudim IV
19. Kálecká Petra Mgr., 30, TOP 09, BEZPP, lektorka, Chrudim IV
20. Michal Petr MUDr., 44, TOP 09, TOP 09, praktický lékař, Chrudim II
21. Fantová Jaroslava, 57, TOP 09, BEZPP, zdravotní sestra, Chrudim II
22. Nyklová Petra, 25, TOP 09, BEZPP, zdravotnický asistent, Chrudim III
23. Svatoš Roman, 48, TOP 09, BEZPP, OSVČ, Chrudim III
24. Konečný Jakub, 28, TOP 09, BEZPP, podnikatel, Chrudim IV
25. Orságová Zuzana Mgr., 27, TOP 09, BEZPP, pracovnice zákaznického servisu, Chrudim III
26. Plojhar Petr, 23, TOP 09, BEZPP, barman, Chrudim III
27. Malínská Vladislava, 60, TOP 09, BEZPP, zdravotní sestra, Chrudim II

red

Reklama

Obrázek uživatele Bahnochrudim
#2038 Bahnochrudim 4. Září 2014 - 16:58
Koukám, že za Pirátskou stranu kandidují dva strážníci MP...:-D Tak to mluví za vše :-D, člověk se zdravím rozumem přeci tohle uskupení nemůže volit
Obrázek uživatele chrudimák
#2039 chrudimák 4. Září 2014 - 17:11
A já zas koukám, že Ano by se mohlo u nás v klidu jmenovat - VV díl druhý.
Obrázek uživatele Bahnochrudim
#2040 Bahnochrudim 4. Září 2014 - 19:23
:-D no zkraťme to, ať vyhraje kdokoli, nebude ani jedna volba dobrá, pač do politiky jdou jen blázni a lidi co chtějí hrabat peníze.
Obrázek uživatele Troublemaker
#2042 Troublemaker 4. Září 2014 - 23:19
Nejlepší byl v MFD Málkův Bujnoch... prý kandiduje proto, aby město začalo dávat do jeho vinařského maratonu tolik peněz jako v Pardubicích. Konečně kandidát, který narovinu říká, že chce podojit městský rozpočet do své kapsy :-)
Obrázek uživatele ElaB
#2043 ElaB 5. Září 2014 - 9:13
Já nevím, opravte mne, jestli se pletu, ale nebýval pan Macela, kandidující za ODS jako bezpartijní, členem KDÚ-ČSL? Alespoň tak to má uváděno ve starších materiálech. To by byl opravdu podivuhodný obrat!
Obrázek uživatele Troublemaker
#2044 Troublemaker 5. Září 2014 - 9:53
chrudimák: A já zas koukám, že Ano by se mohlo u nás v klidu jmenovat - VV díl druhý.
Si to Babiš v Chrudimi nějak zapomněl prolustrovat ;-)
Obrázek uživatele chrudimák
#2047 chrudimák 8. Září 2014 - 14:03
Když to vidím ze všech stran, tak se nedivím, že volba nekandiduje. Ten kdo rozvracel poslední 4roky Chrudim ji chce scelovat, pirátský strážník si pro změnu zaparkoval karavan přes dvě parkovací místa na místě kde místní nemají kde večer zaparkovat a ANO jak je v jednom příspěvku mezi řádky vtipně poznamenáno - posbíralo, co se jinde neuplatnilo. A k článku - já bych tolik komunisty nepodceňoval - lidé zapomínají a koukněte do mnoha okresů po republice ........ a je to jen proto, že ostatní se pro svůj prospěch nedokáží domluvit a nebo hledat společný cíl (což by mělo být zásadní - a to je prosperující město bez politických pomníčků)
Obrázek uživatele Troublemaker
#2057 Troublemaker 11. Září 2014 - 14:01
Taky žasnu, že ten co 4 roky všechno rozjebával teď bude spojovat
Obrázek uživatele jáchrudimák
#2132 jáchrudimák 6. Říjen 2014 - 16:35
Po shlédnutí kandidátky "Pirátské strany" mě ani nepřekvapuje, že za ně kromě ostatních kandidují i dva drogisti (č.12 a č.19)