Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 5 let 50 týdnů
Chrast - V neděli před polednem vyráželi chrudimští hasiči k havárii osobního auta. To skončilo po karambolu převrácené na střeše v ...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Vítanov - V pátek před 18. hodinou vyráželi do uvedené obce na Hlinecku hasiči, zdravotníci a také policisté poté, co jim odsud byla nahlášena...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Proseč/Zderaz - Profesionální hasiči z Hlinska a dobrovolní hasiči z Budislavi a Proseče vyráželi k havárii osobního auta, jehož řidič...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Živanice - V úterý v 10.45 hodin vyráželi hasiči do této obce na Pardubicku k havárii osobního auta, které zůstalo v příkopu. „...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Skuteč - Krátce po půl deváté ráno byla strážníkům nahlášena dopravní nehoda se zraněním, ke které došlo v ulici Vítězslava Nováka.Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - O půlnoci došlo u Muzea barokních soch k vážné dopravní nehodě. Havaroval tady se svým autem Volkswagen Golf mladý řidič. Podle všeho...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 den
Samařov - Půl hodiny zbývalo do půlnoci, když se u zmiňované vísky vymlel se svým autem opilý 21letý řidič renaultu. V plné rychlosti to napálil...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrast/Chacholice - Dopravní policisté prověřují okolnosti havárie osobního auta, ke které zde došlo 10. května v 18.45 hodin.Celý článek »
vydáno před 7 let 32 týdny
Vítanov/Nové Jesenčany/Chrudim - Sníh, který se od úterního rána pomalu celý den sypal na silnice v celém kraji, měl na svědomí desítky nehod....Celý článek »