Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 28°C
vydáno před 9 týdnů 6 dnů
Chrudim – Jak pokračuje stavba další a finální části obchvatu, objevují se první uzavírky a dopravní omezení na již existujících silnicích. V termínu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Nemožné se stane skutkem. Část rozbité silnice, která v současné době supluje nedokončenou druhou část obchvatu města, přijde opravit....Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Slatiňany - V pondělí 14. března se v 15 hodin setká europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) se starostou Slatiňan Ivanem Jeníkem (Koalice pro...Celý článek »
vydáno před 4 roky 28 týdnů
Chrudim/Pardubice - Pardubická pobočka Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) obeslala první majitele pozemků v úseku druhé etapy silničního obchvatu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Tak už to prasklo. Už je to venku. Konečně víme, proč se vytratil z projektu obchvatu města sjezd u Medlešic a kdo za to může. Po letech nekonečných...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Chrudim - Oblast, v níž se současnému vedení města dařilo plnit závazky dané programovým prohlášením městské rady, je s „odřenýma ušima“ problematika...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Je to už víc než týden, co Hospodářský výbor Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky navštívil včetně svého předsedy stavbu první...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim - Hospodářský výbor Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR navštívil z podnětu poslance a městského zastupitele Davida Kasala (ANO 2011)...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Z finančních prostředků Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) je v současnosti dokončován most, který se klene nad silničním obchvatem města...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Chrudim - Jak už se stává v Chrudimských novinách pomalu tradicí, konec roku je opět věnován bilancování a informacím jinak nepřístupným...Celý článek »