Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 7 let 20 týdnů
Pardubice -  Strážníci objevili úplně promrzlého muže, který na nábřeží Závodu míru vlezl do kontejneru na papír a přebýval v něm. Kromě...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim - Záchranka požádala strážníky o asistenci v Tovární ulici. Krátce po deváté hodině ráno tam byl nalezen ležící muž, o němž nebylo jasné...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 4 dny
Chrudim – Vánoční akce, které pořádá „Zahradnictví Mikan“, se staly ve městě již tradicí. Míří na ně stovky těch, kdo chtějí shlédnout něco z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Pardubice - Křížení ulic Kyjevská a Průmyslová čeká rozsáhlá přestavba. Namísto křižovatky, na níž se ulice sbíhají v úhlu 90 stupňů a ještě je zde...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim – V neděli 16. října řešila městská policie nejen oblíbené parkování, ale též dva případy týkající se bezdomovců. V jednom z nich figuruje...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Bítovany - V úterý po třetí hodině odpolední došlo v uvedené obci k dopravní nehodě, konkrétně ke střetu nezletilého cyklisty s ...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Pardubice - O velkém štěstí může hovořit 35letý muž cizí státní příslušnosti, kterého kolem půl šesté večer přejet kombajn.Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Rabštejnská Lhota - Ve středu těsně před polednem havaroval v uvedené obci řidič nákladního auta. Na místo proto ihned mířili přivolaní...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Pardubice - Autohlídka městské policie si všimla podnapilého člověka, který šel po ulici a z ničeho nic skočil do výlohy obchodu s módou.Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrast - Po 21. hodině mířili hasiči k nahlášenému požáru dřevěné boudy, ve které podle všeho obývali bezdomovci.   „Bouda byla přibližně...Celý článek »