Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 28°C
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Skuteč - Zdejší policie se od minulého měsíce zabývá přečiny ublížení na zdraví a výtržnictví, které mají na triku otec se synem. „Čtyřicetiletý muž...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - Strážníci městské policie prováděli jako obvykle dohled nad veřejným pořádkem při konání hokejového utkání tentokrát s týmem...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim - Muž chvíli policisty balamutil, že vedl kolo a nešťastně upadl, než se přišlo na to, že se odvážně pustil do krkolomného sjezdu po schodech...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chroustovice - V pondělí ráno objevili učni zdejšího odborného učiliště pod okny internátu svého 16letého spolužáka ležet v tratolišti krve. Doposud...Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Hradec Králové/Přelouč/Pardubice - Do vězení na 11 let poslal krajský soud 37letého Petra Říhu z Pardubicka za to, že v loňském listopadu...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Ve čtvrtek po 20. hodině objevili strážníci na Palackého třídě, na chodníku v blízkosti nákupního střediska Dukla, ležet na zemi...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - Dnes hodinu po půlnoci žádala strážníky o pomoc žena, ke které se dobýval její opilý syn a agresivním způsobem se od ní domáhal peněz. Žena...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Doubravice/Hrádek - Pardubičtí dopravní policisté sem ve dvě hodiny odpoledne vyráželi na dopravní nehodu s jedinou účastnicí.Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Strážníky přivolala žena z Polabin. Uvedla, že skleněné vstupní dveře domu jsou rozbité. Od nich vedou krvavé stopy po schodišti až...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Pardubice - Mladík na kolečkových bruslích zřejmě nedal přednost projíždějícímu náklaďáku a vlétl mu do jeho dráhy. Zraněný bruslař byl při vědomí....Celý článek »