Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Většina primářů chrudimské nemocnice je proti jmenování bývalého bankéře a politika Ivana Pilipa a bývalého šéfa havlíčkobrodské nemocnice...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 1 den
Chrudim – Od dnešního dne, tedy od 31. ledna 2020, platí ve všech zařízeních Nemocnice Pardubického kraje, tj. v Pardubické, Chrudimské,...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 4 dny
Chrudim – Středa 2. října patří v areálu Chrudimské nemocnice akci, kterou lze označit za „tradiční“. Den zdraví pořádá Město Chrudim ve spolupráci s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim - Již potřetí Chrudimská nemocnice prokázala, že poskytuje kvalitní a bezpečnou péči. Na začátku června totiž úspěšně obhájila akreditaci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice/Chrudim/Svitavy/Ústí nad Orlicí - Všechny porodnice Nemocnice Pardubického kraje prožily zcela totožný vstup do nového roku. Na všech...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim/Pardubice – Stala se z toho již příjemná tradice. Chrudimská nemocnice bude poslušně dál odebírat teplo od opatovické elektrárny a ta jí na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim/Pardubice - Valná hromada akciové společnosti Nemocnice Pardubického kraje schválila koupi stoprocentního podílu společnosti DIMED s.r.o.....Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Pardubice – V sále Rady Pardubického kraje se v pondělí za přítomnosti zástupců krajské rady a členů představenstva Nemocnice Pardubického...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim - Od soboty 11. února jsou opět povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů na všech pracovištích Nemocnice Pardubického kraje, tedy i v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim / Hlinsko - Chrudimští hokejisté odvetné utkání na ledě Hlinska nezvládli a po porážce je čeká v neděli 13. března rozhodující duel na Zimním...Celý článek »