Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim - V našem nejnovějším a atraktivním Muzeu barokních soch je na pátek 24. května od 18 do 23 hodin připraven bohatý program pro celou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Poslední květnový víkend slibuje nádherné počasí. Nelze ho tedy využít jinak, než k pobytu venku, zahradním oslavám, výletům a třeba i...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Chrudim - V pátek 25. května od 19 hodin proběhne již XIV. ročník chrudimské muzejní noci. Společná akce všech tří chrudimských muzeí, Muzea...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim - Divadelní spolek  J. N. Štěpánka uvádí ve čtvrtek 10. května v 19 hodin v Divadle Karla Pippicha poslední představení z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – V Rusku dětem začínají letní prázdniny, ty naše si na své dva měsíce volna musí ještě chvilku počkat. Počasí má být téměř tropické, vyschlá...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim - Máme před sebou víkend, který oživí město dávno vymřelými chobotnatci i jinou pravěkou havětí. Milujete-li Zdeňka Buriana a jeho kresby,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 14 týdnů
Chrudim - V neděli 10. dubna v 19 hodin uvádí Divadelní spolek Jana Nepomuka Štěpánka další hostující představení, tentokrát dramatizaci...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Chrudim - Divadelní spolek Jana Nepomuka Štěpánka připravil na neděli 20. března v 19 hodin další představení v rámci amatérské divadelní scény. V...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Chrudim - Chrudimský ochotnický spolek Jana Nepomuka Štěpánka přináší ve své dramaturgii to nejzajímavější z amatérské divadelní scény....Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim - Nádherné poslední dny dávají zapomenout na blížící se zimu a poletující pavučinky jako by s omluvou ohlašují zbytky babího léta. To vše jen...Celý článek »