Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 28°C
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – Některá média přinesla před časem informaci o sporu, který zaměstnává Správu a údržbu silnic Pardubického kraje, Odbor životního prostředí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Velkou nevoli způsobilo kácení stromů v plné vegetaci v Gorkého ulici. V zdejší zahrádkářské kolonii šlo k zemi hned několik naprosto...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim – Jakým způsobem pečuje město o stromy, jež jsou v jeho správě, informovaly Chrudimské noviny již několikrát. Ať už se jedná o likvidaci...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Poslední události, jež měly za výsledek úhyn většiny rybek v jezírku městského parku, nastartovaly i diskuse daleko hlubší. Lidé se...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Chrudim - Rozčarování a údiv teď panuje mezi návštěvníky Parku Střelnice. Kolem jedné z cest, které do parku vedou, totiž Povodí Labe vykácelo...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Pardubice - V AFI Paláci se uskuteční v pátek 14. listopadu od 18 hodin až do půlnoci akce, kdy budou mít návštěvníci příležitost vidět...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Pardubice - V pátek 26. září se v prostorách AFI Paláce uskuteční prezentace služeb Oblastní charity Pardubice. Na návštěvníky čeká...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - V AFI Paláci bude až do 17. srpna vystaveno celkem 10 panelů s texty a fotografiemi z humanitárních misí organizace ADRA...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Pardubice - V poslední den školy vypukne v AFI Paláci tradiční vítání prázdnin s pořádnou dávkou adrenalinu. V pátek 27. června od 10...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Pardubice - V AFI Paláci proběhne v úterý 25. března od 16 hodin autogramiáda a show oblíbeného herce a mima Michala Nesvadby, známého z ...Celý článek »