Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 6 týdnů 1 hodina
Chrudim – Podzim znamená každoroční likvidaci rostlinných zbytků, které zahrada kolem domů po vegetační dobu vyprodukovala. Trávu většinou stačí...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 3 dny
Chrudim - Na policisty se obrátila žena, které v posledních dnech dostávala nabídky od cizích mužů. Z počátku netušila, co to je za hloupý vtip....Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 1 den
Chrudim – Bývalí koaliční partneři mezi sebou mají mnohdy vztahy ne nepodobné těm mezi bývalými manžely. Nemohou si přijít na jméno a vzájemná...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
ihned.cz - Kanadský datový analytik Christopher Wylie přiznal, že jeho bývalá společnost Cambridge Analytica zneužila 50 milionů facebookových účtů...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim - Mělo by mít město svoje vlastní rádio? Tuto otázku si na svém posledním jednání před prázdninami položili členové kulturní komise rady...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Chrudim - Vedení města došla nyní trpělivost s těmi zaměstnanci radnice, kteří v pracovní době brouzdají po internetu namísto toho, aby se věnovali...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim - Městský rozhlas a srozumitelnost hlášení, která se čas od času z jeho útrob ozývají, je nikdy nekončícím seriálem. Prakticky pokaždé, když...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Seč - Sečská radnice se snaží zkvalitnit komunikaci se svými občany a zavádí zasílání vyžádaných SMS zpráv s obsahem hlášení městského rozhlasu....Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim - Jak postupuje obměna vozového parku místních hasičů, dochází i na veterány na čtyřech kolech, kteří ještě nedávno plnili bez připomínek...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Chrudim - Procházka po městských pamětihodnostech připomíná v posledních dnech spíše dobrodružnou cestu za pokladem, která je plná léček a...Celý článek »