Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 7 let 1 týden
Zábřeh - Chrudimským fotbalistům zatím příprava výsledkově vychází naprosto skvěle. S těžkým soupeřem z Moravsko-slezské fotbalové ligy sehrálo MFK...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Chrudim - Poslední zápas před vstupem do jarní části soutěže odehráli chrudimští fotbalisté proti Zábřehu a po dobrém druhém poločase vyhráli 2:0....Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Praha – Po dlouhé dvouměsíční přestávce způsobené koronavirou pandemií se znovu chrudimští fotbalisté pustili do akce. V pražské Uhříněvsi Chrudim...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 5 dnů
Teplice – Chrudimští fotbalisté mají za sebou první přípravný zápas. Na hřišti ligového celku z Teplic odehráli kvalitní partii a domů si...Celý článek »
vydáno před 5 let 25 týdnů
Chrudim - Přípravou zatím sviští na podtrženou jedničku. Chrudimští fotbalisté si tentokrát vyšlápli na juniorský výběr Dukly Praha, který zdolali na...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Hradec Králové - Příprava Chrudimi na následující jarní část České fotbalové ligy je v plném proudu, v dalším utkání se MFK poprvé neradovalo. Z...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Chrudim - Čtyři dny před důležitým pohárovým zápasem si chrudimští fotbalisté připsali druhou porážku v přípravě. Na domácí půdě nestačili s řadou...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Chrudim - Fotbalová sezóna se nezadržitelně blíží, Chrudimští mají na kontě další cennou výhru. Proti Liberci byli jednoznačně lepším mužstvem a po...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 týdny
Leština - Po těsné výhře 4:3 nad Slavií Praha přišla první porážka chrudimského týmu. Nyní však již tak velké štěstí MFK nemělo, se Zábřehem prohrálo...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Chrudim - Chrudimský trenér Pavel Jirousek může být s přípravou svých svěřenců jednoznačně spokojen, v přátelských zápasech zatím válí naprosto...Celý článek »