Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim – Muzeum barokních soch by mělo být pro město výkladní skříní, vzorem, jak pečovat o kulturní dědictví zanechané předky. Již před pěti lety...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Celebrity v životě člověka zaujímají zvláštní a výjimečné místo. Může k nim vzhlížet, protože umí něco, co sám adorátor, obdivovatel nezvládne. Mohou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Nevím, jestli jste také cítili to obrovské zklamání z chování našeho nejvyššího ústavního činitele. Já docela ano, ale chápu, že mnozí už ani ne....Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim - V pondělí 16. května dopoledne se celé vedení města Chrudimi sešlo v přednáškovém sále Muzea se senátory a poslanci za Pardubický...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim - Pohár trpělivosti s výroky „chrudimského“ senátora Jana Veleby (Nez.) podle všeho přetekl. Jsou to totiž právě senátorovy výroky o...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Začátek příštího týdne bude na Chrudimsku ve znamení prezidentské návštěvy. Poté, co v minulosti prezident České republiky Miloš Zeman...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim - Hned čtyři životy vojáků si v úterních ranních hodinách vyžádal útok sebevražedného atentátníka v dalekém Afghánistánu, z toho...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Chrudim - Novým předsedou Strany práv občanů (SPO), která se ještě do víkendu holedbala přívlastkem Zemanovci, se stal chrudimský senátor Jan Veleba...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Zdejší senátor Jan Veleba (Nez.) oznámil, že už nebude 20. března usilovat na volebním sněmu Agrární komory ČR o funkci jejího prezidenta a...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
blog.aktuálně.cz - Vážený pane prezidente Zemane, toto je první z mnoha dopisů, které Vám budu po celé Vaše funkční období posílat, abych Vám poradil...Celý článek »