Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 23°C
vydáno před 25 týdnů 16 hodin
Hlídacípes.org – Více než polovina Čechů opakovaně uvěřila falešným zprávám, upozornil nedávno mezinárodní průzkum agentury Ipsos. Větší podíl lidí,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Hlinsko - Zdejší policie aktuálně stíhá 48letou ženu podezřelou z přečinu zatajení věci. Počátkem prosince si totiž ponechala nalezený mobilní...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Pardubice - Strážníkům volala obyvatelka domu, že v místě, kde bydlí, se ozývá naléhavé ženské volání o pomoc. Jak se ukázalo, dotyčnou měla být...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Pardubice - Na tísňovou linku 156 se o půl čtvrté ráno obrátil pracovník ostrahy s tím, že pozoruje mladíka v bílém svetru, který na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Pardubice - Strážníci městské policie se i nadále a stále častěji setkávají s podomními prodejci, kteří nabízejí nové smlouvy na energii. Ne...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Pardubice - Auto stojící v zákazu zastavení zaujalo hlídku měststké policie, která projížděla zrovna kolem. Rozhodně nechtěla nechat uvedený...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Pardubice - Strážníci se během jediného dne potýkali se zloději, kteří v pěti případech kradli v obchodech.Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Pardubice - Po tísňové lince 156 přijali strážníci oznámení na dva mládence, kteří měli v ulici K Vápence přelézt plot a pohybovat se na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Pardubice - Na tísňovou linku městské policie volala žena s tím, že sleduje rvačku dvou mužů. Oba pánové spolu zápasili i mimo chodník a tak...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Pardubice - Asistentka prevence kriminality vyrozuměla strážníky o tom, že mezi bezdomovci v jejich osadě objevila 17letou dívku. Bezpochyby...Celý článek »