Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 34 týdny 6 dnů
Chrudim – V pátek 24. ledna ve 20 hodin se poprvé v tomto roce objeví na pódiu Gymnázia Josefa Ressela scénické čtení – LiStOVáNí. Na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim - Připravte se na poslední představení Listování v tomto školním roce. Koná se v pátek 12. dubna v 18 hodin v Gymnáziu Josefa Ressela. V...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim - V úterý 29. ledna v 17.30 hodin se koná ve společenském sále Gymnázia Josefa Ressela náhradní Listování za listopad. "Svatá Barbora" se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Chrudim - Po loňském úspěšném turné s Robertem Fulghumem přiváží LiStOVáNí tentokrát autora kultovního Mládí v hajzlu, C. D. Payna. Na Gymnáziu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim - Nejen dospělým divákům bude patřit dubnový literární program na Gymnáziu Josefa Ressela. Herci Markéta Lánská, Alan Novotný a Lukáš Hejlík...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim - V rámci Března měsíce čtenářů pořádá v neděli 26. března v 11 hodin Gymnázium Josefa Ressela ve spolupráci s dětským oddělením Městské...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim - Přijměte pozvání na Listování - Smrt Zajdy Munroa (Nick Cave), které se koná v pátek 27. ledna od 18 hodin v sále Gymnázia Josefa...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim - Se svou dramatickou knihou Drsná cesta přes dva kontinenty se vydává Tomáš Poláček na turné s projektem LiStOVáNí. Na Gymnáziu Josefa...Celý článek »
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Chrudim - Na neděli 9. října na 17. hodinu připadl další cyklus Listování, tedy pořadu scénického čtení. Tentokrát v sále Gymnázia Josefa...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim - Robert Fulghum sice nenaplnil sál v budově Gymnázia Josefa Ressela, naplnil však zcela jistě srdce svých posluchačů. Pronesl pouze pár slov...Celý článek »