Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 5 let 2 týdny
Holice - Souboj třetiligového týmu s mužstvem z krajského přeboru byl v úvodu mnohem vyrovnanější, než se původně čekalo, i přesto se nakonec z výhry...Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Chrudim - Na konci června došlo k aktivu České fotbalové ligy, na které byl představen nejen soupis osmnáctičlenné sestavy, ale i konkrétní rozpis...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 týdnů
Chrudim - Ke startu nové fotbalové sezóny je již vše připraveno, jako poslední došlo k losu Poháru FAČR, který každoročně slibuje pro chrudimské...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Kutná Hora - Již v pátek 19. července sehrají chrudimští fotbalisté první ostré utkání nové sezóny, budou totiž bojovat o postup v českém poháru....Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Chrudim - Poslední otazník v losu mistrovských soutěží dostal jasnou a definitivní podobu. Chrudimští fotbalisté ve druhém kole Poháru FAČR narazí...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 7 hodin
Chrudim – Chrudimští fotbalisté ve druhém přípravném zápase nestačili na ligový celek Slovanu Liberec. V duelu předvedli velmi sympatický výkon,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Stolany – Úvodní přípravné utkání sehráli chrudimští fotbalisté ve Stolanech, kde ve východočeském derby vyzvali již ligové Pardubice. A uspěli!...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Desátý tým uplynulé sezony FORTUNA národní ligy MFK Chrudim odstartoval přípravu na nový ročník. S řadou změn, bez elitního střelce i se...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 3 dny
Chrudim – Chrudimští fotbalisté znají plán letní přípravy před historicky třetí sezonou ve FORTUNA národní lize! A bude opravdu pestrý. Nechybí...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim – S letošním ročníkem FORTUNA národní ligy se fotbalisté MFK Chrudim rozloučili vítězstvím 3:1 proti sestupujícím Vítkovicím. Celý článek »