Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 5 let 20 týdnů
Pardubice - Město vyslyšelo přání svých občanů a valná většina plánovaných stojanů na jízdní kola bude tak bezpečnostní. Projekt 300 stojanů pro...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Pardubice - Ve městě začal průzkum magistrátu, který se týká dopravního chování. Městští úředníci vyrazí za lidmi přímo do domácností, aby...Celý článek »
vydáno před 2 dny 12 hodin
Pardubice – Dnes se u starého pardubického nádraží potkali ministr dopravy Karel Havlíček i generální ředitel Správy železnic Jiří Svoboda, aby...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Pardubice – Kolony v Pardubicích kvůli testování, rozbitým semaforům a zavřenému parkovišti. Taková byla včerejší situace a dnes tomu nebude...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Pardubice – Prostor pod Machoňovou pasáží v Pardubicích se již brzy promění v nový Institut paměti národa! Východočeská pobočka Paměti národa díky...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Pardubice – Modernizace železničního uzlu v Pardubicích bude trvat od září 2020 do října 2024, s rozpočtem činícím více než 5 miliard korun. ...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 19 hodin
Pardubice – Tuto sobotu můžete zažít tvorbu graffiti v Pardubicích na 22. Radical Family Jam 2020 a to v čase od 10:00 do 20:00. Následně...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 1 den
Chrudim – Vyřešit přetížené autobusy, které „pendlují“ mezi prvním a druhým největším městem Pardubického kraje, není právě jednoduché. Vedení...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 1 den
Pardubice – V neděli 15. prosince se na území celého Pardubického kraje změní jízdní řády na železnici. Pardubický kraj však zajišťuje...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 4 dny
Chrudim – Cyklisté a cyklistika obecně nemají v kopcovité Chrudimi příliš na růžích ustláno. Nedaleké Pardubice, které leží v „placaté“ polabské...Celý článek »