Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim - Aprílový článek, který vyšel prvního dubna v Chrudimských novinách, má dohru. Vedení města a zodpovědné úředníky do dnešního dne „...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Chrudim - Diskuse, na níž ve čtvrtek zvaly politické špičky místní sociální demokracie, přilákala do velkého zasedacího sálu v budově městského úřadu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Rekordní čtenost a stovky diskusních příspěvků. To je výsledek aprílového článku o uprchlících ve městě.Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Chrudim - Po čtvrtečním jednání politických špiček města a ministra vnitra České republiky Milana Chovance (ČSSD) je jasno. Do druhého největšího...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim - Svátkem Tří králů tradičně končí doba vánoční a také začíná akce, která se rok od roku těší větší oblibě. Tříkrálovou sbírku pořádá...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Člověk se ani nestačí divit, co všechno může způsobit jeden banální článek z činnosti městské policie o poškozené křižovatce u chrudimského Kauflandu...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Chybně využité peníze z dotace pořádně potrápily chrudimského arciděkana Jiřího Heblta. Z interní záležitosti, jíž se zabýval...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim - „Byl bych rád, kdyby se ten modrý hadr sundal,“ tak zakončil volnou diskusi na závěr zasedání městského zastupitelstva Josef Káles (...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - Letošní tříkrálová sbírka je už minulostí a farní charity tak mohou pouze počítat vybrané peníze. Přestože se ve společnosti stále ještě...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Vláda v úterý schválila návrh majetkového vyrovnání s církvemi. Je to poprvé od roku 1989, kdy se na tom dokázala vládní koalice...Celý článek »