Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 3 roky 34 týdny
Chrudim - Nakládání s odpady ve městě by se teď mělo posunout o krůček dál. Poté, co si občané města dlouhé roky stěžovali na absenci nádob na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim - Radnice se rozhodla vyslyšet stížnosti, které se momentálně množí. Lidé si totiž stěžují na neomluvitelnou absenci popelnic na bioodpad a...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 3 dny
Chrudim – Desatero problémů města má být relevantním průzkumem toho, co obyvatele města skutečně trápí a co by rádi viděli postavené, vylepšené, „...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Jaro je v rozpuku a spolu s nespornými pozitivy, jež toto roční období přináší, přichází i celá řada komplikací. Jedním z problémů, který...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 3 dny
Chrudim – Přestože se zdálo, že kompostéry, které město nabízí zdarma svým občanům, zůstanou úředníkům stát ve skladech, opak je pravdou. Podle všeho...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Mnoho majitelů rodinných domků ve městě řeší stále jeden druh problému. Posekanou trávu, spadané listí, biologický odpad z domácnosti do...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim - Město Chrudim, ve spolupráci s ISES, s.r.o. požádalo koncem roku 2016 o dotaci z Operačního programu Životní prostředí na nákup 1 500 kusů...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Pardubice - Město v letošním roce opět rozšiřují sběr biologicky rozložitelného odpadu, jako jednu z cest, jak snížit produkci komunálního odpadu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Kompostéry zdarma, nebo za mírný poplatek, elektromobily strážníkům, ocenění Ministerstva vnitra České republiky není zdarma. Tyto a další...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Pardubice - Sběr bioodpadu vstupuje v Pardubicích do „desítkového“ roku. Začal desátý rok separace zeleného odpadu a zájemců o tuto placenou službu...Celý článek »