Chrudimské noviny

Dnes: 20°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim - V malou zoologickou zahradu se promění ve čtvrtek 10. května areál místní zemědělky. Do Poděbradovy ulice, kde se nachází areál Střední...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Většina populace naší drahé země srdnatě kašle na původ zvyků, tradic a rovněž jejich smysl. Vůbec jí tak nevadí, že v době postní, dál...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Leckoho by možná překvapilo, že s roboty a drony se lze setkat nejen na elektrotechnických školách, ale i na těch zemědělských. S...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Druhé největší město Pardubického kraje vždy patřilo mezi obce, v nichž kvete vzdělávání a školství. Středních škol je tu požehnaně. Mezi...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim - Podruhé v letošním roce zamíří TECHNOhrátky Pardubického kraje mezi budoucí zemědělce – a vůbec poprvé i za živými zvířaty. Hostitelem...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim – Únor bílý, pole sílí. S troškou tolerance by se dalo říci, že začátek druhého měsíce roku opravdu přináší polím, lukám a lesům kýženou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chvaletice – Elektrárna Sev.en EC ve Chvaleticích obnovila výrobu po nedávném požáru. Bloky 1 a 2 odstavené na začátku září byly dnes opět...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chvaletice - V úterních ranních hodinách vypukl požár v Elektrárně Chvaletice. Na místě zasahovalo v průběhu rána až 13 jednotek hasičů. Po...Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Chvaletice - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) navštívil Chvaletice. Se starostkou obce Blankou Zaklovou hovořil především o...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Proč dnes nejsou zemědělské obory pro děti příliš přitažlivé, jak zvýšit prestiž těchto profesí a současně podpořit zemědělské vzdělávání v...Celý článek »