Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim - Vánoční nadílka potěšila i chlupáče, kteří prozatím neměli tak velké štěstí na své majitele. V sobotu se v útulku pro opuštěná...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Chrudim - V sobotu 1. prosince se pro čtyřnohé kamarády umístěné v chrudimském útulku rozhodli pracovníci Technických služeb Chrudim...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 6 dnů
Chrudim – Po roce opět zde. Nejkrásnější a také nejrozporuplnější pocity vyvolávající svátky. Někdo zkrátka Vánoce miluje, jiný zase nesnáší. Je fakt...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 2 dny
Chrudim – První adventní neděle se blíží, za měsíc už všichni s očekáváním budou hledět k rozsvíceným vánočním stromkům. Také centrum města tradičně...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 2 dny
Chrudim - Ve čtvrtek 15. listopadu v 17 hodin se otevře v Regionálním muzeu výstava s ukázkou historických vánočních ozdob. Vánoční...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 6 hodin
Kaplička zasvěcená Čtrnácti pomocníkům je jedna z mála tohoto druhu, dokonce v Evropě. Ještě v minulém století sloužila lidem k ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – O případu hraničícím s týráním zvířat, informovaly Chrudimské noviny již v lednu. Kočka s koťaty žila jen pár metrů od frekventované...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Radostná zpráva o připravované revitalizaci smrdutého náhonu v parku Střelnice se po městě roznesla rychle. Začít by měla již letos v říjnu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Přístup místní radnice, jejíž prodlouženou rukou jsou strážníci městské policie, k problematice toulavých koček, je, eufemisticky řečeno,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Vánoce jsou konečně tady! Buďme letos s těmi, na nichž nám záleží a nezapomeňme jim to častokrát opakovat. Nejkrásnější svátky v roce jsou...Celý článek »