Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 42 týdny 4 dny
Chrudim - Chrudimská beseda, městské kulturní středisko, vás zve na besedu s generálem Ing. Andorem Šándorem, bývalým náčelníkem vojenské...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Více než 80 % ruských občanů v produktivním věku nemá dovednosti a znalosti pro práci v současném tržním prostředí. Tento závěr obsahuje studie...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »
vydáno před 5 let 25 týdnů
Pardubice - Vylákání finanční hotovosti od starších osob pod různou záminkou a další trestná činnost, jejichž oběti jsou senioři, to bylo téma...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Aktuálně.cz - Blog Tomáše Sedláčka - Rusko činí kolem tří procent našeho exportu, Čína procento jedno. Má cenu kvůli těmto čtyřem procentům měnit ráz...Celý článek »
vydáno před 5 let 46 týdnů
Tomáš Sedláček, Facebook - Politika je prostě nutná, ale elita, na kterou budeme moci být hrdí, musí přijít odjinud. Občas cítím, že vládne zvláštní...Celý článek »
vydáno před 6 let 22 týdny
Chrudim - Policejní mluvčí policie Jiří Tesař spolu se svým kolegou zavítali mezi žáky zdejší Speciální základní školy. Připravili si pro ně besedu...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Blog Tomáše Sedláčka - Když se tak člověk zamýšlí nad tím, co se kolem nás a naší civilizace děje, nemůže přehlédnout jistou ekonomizaci hodnot - a...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
zen.e15.cz - Slavný americký autor G. Edward Griffin umí jednoduše vysvětlit složité věci. Třeba bankovní systém. Když se po přečtení tohoto...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »