Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim – Není asi žádným překvapením, že většina dětských dnů má své termíny konání stanoveny na tento víkend. Ratolesti slavily, snad ten zbývající...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Ozbrojeneslozky.cz - Zejména generace narozené po roce 1990 se vyznačují charakteristikami, která z nich činí jehňata na louce obklopené vlky. Jde o...Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Tn.nova.cz - Do kauzy blížícího se konce světa se vložila už i slovenská Akademie věd a odborně vyvrátila sedm alternativních scénářů, jak apokalypsa...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Astrolife.cz - Je 30. dubna a na kopcích i kolem měst a vesnic se rozhoří ohně; nastane večer čarodějnic. Kdo se trochu zajímá o tradice Keltů ví, že...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Bývalý ředitel pražského dopravního podniku Martin Dvořák, který je spojován s netransparentním hospodařením podniku, v neděli v ČT zveřejnil...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Evropská centrální banka (ECB) hodlá příští týden, konkrétně ve středu, kdy je únor jednou za čtyři roky o den delší, napumpovat do...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Kandidátkou lidovců na post příští hlavy státu se ve čtvrtek oficiálně stala europoslankyně Zuzana Roithová. Kandidaturu oznámila na tiskové...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Ministr spravedlnosti a místopředseda ODS Jiří Pospíšil se ve čtvrtek od svých stranických kolegů z grémia, nejužšího stranického vedení...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Zatímco Spojené státy se stanou do 18 let energeticky soběstačné díky využívání alternativních zdrojů energií a vlastním zásobám ropy, Evropa...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Hackerům z hnutí Anonymous se podařilo zablokovat webové stránky vlád, hudebních vydavatelství i ochránců autorských práv. Tentokrát se ale...Celý článek »