Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Muzeum barokních soch by mělo být pro město výkladní skříní, vzorem, jak pečovat o kulturní dědictví zanechané předky. Již před pěti lety...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Parlamentní listy - Je to už drahně let, kdy vláda naposledy dělala něco skutečně velkého, co zásadně měnilo ekonomiku země. Podle Markéty Šichtařové...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – Jak slíbil, tak také udělal. Jan Chvojka (ČSSD) se stal ministrem bez portfeje a v souvislosti s touto novou funkcí také složil mandát...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim/Praha – V souvislosti s nedávno skončenými volbami do krajských zastupitelstev a také části senátu, uvažuje předseda ČSSD Bohuslav Sobotka o...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
idnes.cz - Pokud po sobotním sečtení hlasů v krajských volbách pardubický hejtman Martin Netolický řekl, že koaliční vyjednávání si může zkazit jeho...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim - Diskuse, na níž ve čtvrtek zvaly politické špičky místní sociální demokracie, přilákala do velkého zasedacího sálu v budově městského úřadu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - Slavnostní odstartování předvolební kampaně socialistů se odehraje ve čtvrtek 31. března v 17 hodin v budově městského úřadu v Pardubické...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
„Pokud neděláte nic špatného, nemáte se čeho bát.“ Těmito a podobnými slovy zdůvodňují nejrůznější státní instituce, policii nevyjímaje, stále...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim/Praha - Zdejší poslanec a člen volebního výboru Poslanecké sněmovny Jan Chvojka (ČSSD) si u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV)...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
E-republika.cz - Francouzské nezávislé ekonomické fórum zveřejnilo vtipný přehled etap, kterými současné vlády směřují ke krachu. Článek se jmenuje...Celý článek »