Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 35 týdnů 2 dny
Chrudim – V pátek 24. ledna ve 20 hodin se poprvé v tomto roce objeví na pódiu Gymnázia Josefa Ressela scénické čtení – LiStOVáNí. Na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim - Připravte se na poslední představení Listování v tomto školním roce. Koná se v pátek 12. dubna v 18 hodin v Gymnáziu Josefa Ressela. V...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim - V úterý 29. ledna v 17.30 hodin se koná ve společenském sále Gymnázia Josefa Ressela náhradní Listování za listopad. "Svatá Barbora" se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Chrudim - Po loňském úspěšném turné s Robertem Fulghumem přiváží LiStOVáNí tentokrát autora kultovního Mládí v hajzlu, C. D. Payna. Na Gymnáziu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Chrudim - Nejen dospělým divákům bude patřit dubnový literární program na Gymnáziu Josefa Ressela. Herci Markéta Lánská, Alan Novotný a Lukáš Hejlík...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim - V rámci Března měsíce čtenářů pořádá v neděli 26. března v 11 hodin Gymnázium Josefa Ressela ve spolupráci s dětským oddělením Městské...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Chrudim - Přijměte pozvání na Listování - Smrt Zajdy Munroa (Nick Cave), které se koná v pátek 27. ledna od 18 hodin v sále Gymnázia Josefa...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim - Se svou dramatickou knihou Drsná cesta přes dva kontinenty se vydává Tomáš Poláček na turné s projektem LiStOVáNí. Na Gymnáziu Josefa...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim - Na neděli 9. října na 17. hodinu připadl další cyklus Listování, tedy pořadu scénického čtení. Tentokrát v sále Gymnázia Josefa...Celý článek »
vydáno před 4 roky 15 týdnů
Chrudim - Městská knihovna ve spolupráci s GJR pořádá v neděli 5. června od 10 hodin dopoledne Listování s knihou úspěšné švédské...Celý článek »