Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 2 roky 23 týdny
Chrudim - Pohádku pro děti připravil Loutkářský soubor Ahoj ve spolupráci se souborem Amigos Chrudim na neděli 25. února. Koňskou červenou Karkulku a...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 14 hodin
Chrudim – Na Malé scéně Divadla Karla Pippicha se v sobotu 14. března v 17 hodin představí spolek Ty-Já-tr Slatiňany. Divadelní hra s ...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 11 hodin
Chrudim - Ve středu 16. října v 17 hodin se na Malé scéně Divadla Karla Pippicha odehraje loutkové představení Kašpárek a Stach.  Z ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim - Na nedělní odpoledne 28. dubna si Loutkářský soubor Ahoj připravil pohádku pro děti o Kašpárkovi v Sokole. Představení začíná na Malé...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim - Loutkářský soubor Ahoj připravil pro naše nejmenší novou pohádku o vodnících a strašidlech. Na Malé scéně Divadla Karla Pippicha si ji...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim - Ve středu 13. února v 17 hodin uvidíte na Malé scéně Divadla Karla Pippicha výpravné pohádkové představení Divadýlka Mrak. Pohádka s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudim - V neděli 4. listopadu se mohou děti těšit hned na dvě pohádková představení. V 10 hodin dopoledne Tomáš a Tereza Machkovi, z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Na sobotní rybí jarmark, kde jsme mohli vidět naživo zástupce vodní říše, navazuje i Vodnická pohádka. Divadýlko Mrak ji uvádí v pondělí 22...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Pohádky pro děti budou od prvního dne prázdnin zpříjemňovat dětem volné chvíle. Tak jako i v minulých letech pro ně Chrudimská beseda...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Chrudim - V úterý 20. února uvádí Divadlo Dokola loutkové představení s názvem O statečném kováři Mikešovi. Klasická pohádka o klukovi,...Celý článek »