Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 30 týdnů 4 dny
Chrudim – Tipy minulý týden absentovaly, protože jejich autor doháněl spánkový deficit. Nevznikl proto, že by snad nadmíru požil. Vznikl proto, že se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Chrudim – Červenec pomalu končí, chrudimská pouť se blíží a sucho stále postupuje. Není proto divu, že houby příliš nerostou a většina z nás raději...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Dnešní tipy si projdeme v rychlosti, protože právě končím svou „dovolenou“ na Velehradě. Návštěvu tohoto poutního místa vám samozřejmě také...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim – Gaudete! Ano, tímto zvoláním a výzvou k radosti začínají mešní texty třetí neděle adventní. Ta letos připadá na 11. prosince. Stejný den v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Třemošnice – Kovolis Hedvikov se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu, ve čtyřsměnném provozu zde pracuje přes tisíc kmenových...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Třemošnice - Současný stav silnic v oblasti, dopravní obslužnost či situace kolem Střední odborné školy a Středního odborného učiliště v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 týdny
Třemošnice - Radnici se podařilo prodat šestnáct z osmnácti stavebních parcel v lokalitě "Pod Benzínkou", která se nachází hned u příjezdu do města...Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Třemošnice - Městu se podařilo snížit sankci za chybné využití dotace na stavbu silnice k průmyslové zóně z jedenácti milionů na jeden milion korun....Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Třemošnice - V místní průmyslové zóně má ještě letos vyrůst nový strojírenský závod, který by mohl zaměstnat až pět stovek lidí jak v dělnických...Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 týdnů
Třemošnice - Kulturní komise města zahájí výstavní rok 2016 výstavou Přírodní zajímavosti Třemošnice a okolí. Vernisáž výstavy se koná 13....Celý článek »