Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 2 roky 4 hodiny
Chrudim – Není pro čtenáře oblíbenějších dní, než ty, jimiž začíná měsíc říjen. Tradičně totiž patří knihovnám a to v druhém největším městě...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Zbystřit by teď měli ti, jimž je místní knihovna druhým domovem. V rámci „Týdne knihoven“ je pro všechny milovníky čtení připravena celá...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 den
Chrudim – O tom, že se chystá setkání úředníků a politiků s občany k diskusi o nové knihovně v Topolské ulici, Chrudimské noviny již informovaly....Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 3 dny
Chrudim – Pod město spadá celá řada příspěvkových organizací, škol a školek. Jejich vedení se v průběhu let samozřejmě mění, i když většina ředitelů...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 5 dnů
Chrudim – Po roce se vrací oblíbený a vyhledávaný „Týden knihoven“. První říjnový týden tak bude ve Filištínské ulici patřit čtenářským amnestiím,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim - Každý čtvrtek od 10 hodin se setkávají malí i velcí v Městské knihovně, aby využili různorodou prázdninovou nabídku nadstavbových...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim - Městská knihovna se letos opět zapojuje do sbírky ke Dni válečných veteránů. Kasičky naleznete od 1. do 10. listopadu v oddělení pro...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Pondělní parno nepřidalo na náladě ani městským zastupitelům, ani veřejnosti, jež si do velké zasedací místnosti na Pardubické ulici našla...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – Vzdělávání zdaleka nekončí maturitní zkouškou, nebo diplomem z vysoké školy. Stále větší popularitu získávají takzvané „akademie třetího...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim - Městští radní na svém jednání 29. května schvalovali mimo jiné další tři smlouvy o poskytnutí dotace z prostředků Pardubického kraje. Na...Celý článek »