Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim - K vítězství v Poháru Vladimíra Martince mají po prvním finálovém zápase chrudimští hokejisté, kteří v přestřelce udolali Hlinsko v poměru 7...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim - Po vyřazení v play-off od celku Litomyšle spadla Chrudim „pouze“ do Poháru Vladimíra Martince. Po vyřazení Ledče nad Sázavou čeká...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Chrudim - Ačkoliv vstupovali chrudimští hokejisté do derby s Hlinskem z prvního místa jako velcí favorité, hned úvodní utkání ukázalo, že nic...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 2 dny
Chrudim – Chrudimští hokejisté zvládli i třetí čtvrtfinálové měření sil s okresním rivalem a po vítězství 5:4 slaví nejrychlejší možný postup mezi...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 4 dny
Chrudim – První čtvrtfinálovou bitvu zvládli chrudimští hokejisté na výbornou a po velmi dobrém výkonu jasně přehráli okresního rivala z Hlinska....Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 6 dnů
Chrudim – Až poslední kolo KLM rozhodlo o konečném pořadí všech týmů v tabulce a HC Chrudim do play-off vstoupí ze čtvrtého místa. Jejím soupeřem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Hlinsko - První letošní derby bylo jednoznačnou záležitostí, hlinečtí hokejisté na domácím ledě nepřipustili komplikace a průběžného lídra Chrudimi...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim - Hokejisté Chrudimi v závěru kalendářního roku válí. Po vítězné bitvě o první místo dokázali zvítězit také v okresním derby proti Hlinsku....Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Hlinsko - Okresní derby mezi hlineckými a chrudimskými skončilo radostí hostí. Na Zimním stadionu v Hlinsku vládli Chrudimští zejména v přesilových...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim - Okresní derby mezi Chrudimí a Hlinskem vyneslo domácím hokejistům druhou porážku v řadě. Po direktu na ledě České Třebové padli s Hlinskem...Celý článek »