Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 3 týdny 16 hodin
Chrudim – O zanedbané a rozpadající se kašně v parčíku u hotelu Centrál Chrudimské noviny informovaly již několikrát. Několikrát se také vedení města...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 4 dny
Chrudim – Září nám začalo, léto nejspíše pomalu končí. Díky Bohu za déšť, který přináší tolik potřebnou vláhu do naší přírody. O víkendu nás čeká...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 1 den
Chrudim – Předvolební sliby jsou jedna věc a povolební realita věcí docela jinou. Než město najde finance na rekonstrukce parčíků a fontánek, bude...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 6 dnů
Chrudim – Bývalý Hotel Centrál v Husově ulici prošel v minulých letech nákladnou rekonstrukcí. Kdysi nevzhledná budova, jejíž dvorek býval rejdištěm...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Parčík u Hotelu Centrál, tak milý srdci některých místních politiků, je zase o krůček blíž rekonstrukci. Jeho stav nyní nepřipomíná „oázu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Není sporu o tom, že parčík u Hotelu Centrál je zanedbaným zákoutím a zaslouží si důkladnou rekonstrukci. V tomto smyslu se právem objevil...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Chrudim - V úterý 9. srpna se ve městě v podstatě nic moc nedělo. Okurková sezóna pomalu vrcholí a také strážníci městské policie jsou vděční, že si...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Pardubice/Pasíčka - Zastupitelstvo Pardubického kraje schválilo na svém dnešním jednání druhou část přerozdělování přebytku hospodaření z ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Chrudim - V sobotu došlo ve vnitrobloku Revoluční ulice k dalšímu případu, který dokazuje neúctu a selhání rodičovské výchovy. Parta výrostků zde...Celý článek »
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Chrudim - Revitalizaci lokality pod nádražím v nedávné době vedení města zhodnotilo jako velmi úspěšnou. Po diskutabilní úpravě ulice Čs. armády si...Celý článek »