Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – Nejen parkovačkami je živ strážník městské policie. Čas od času se semele i poněkud závažnější událost. Jako třeba v úterý 3. března. V...Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Chrudim - Svérázným způsobem se rozhodl řešit nepříjemnou situaci chlapík z Chrudimi. Jeden z jeho známých nepřestával s pomlouváním a očerňováním,...Celý článek »
vydáno před 5 let 9 týdnů
Pardubice - Městská policie přijala prostřednictvím tísňové linky 156 stížnost na odstavené auto, které blokovalo průjezd ulicí.Celý článek »
vydáno před 5 let 24 týdny
Skuteč - Kolem 15. hodiny odpolední přijali kolegové oznámení o útěku 70letého muže, který z uzamčeného domu odešel v rozrušeném stavu a...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Pardubice - Rozhádaný, rozvedený pár „zaměstnal“  zdejší policii banálním oznámením o „utopení“ elektrického osvěžovače vzduchu Ambi Pur v ...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Zdejší kriminálka aktuálně stíhá 41letého lupiče z Pardubic, který s nožem v ruce přepadl jednu z místních trafik.Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Pardubice - Soud akceptoval návrh státního zástupce na vzetí do vazby 65letého muže z Pardubicka. Zdejší kriminálka ho obvinila z pokusu zvlášť...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim - V pondělí těsně před půl osmou večer volal strážníkům anonym a upozornil je na skupinu Romů, které se pere na chodníku před prodejnou...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - V sobotu před druhou hodinou ráno bylo strážníkům oznámeno, že půdu jednoho místního domu obsadili squatteři. Strážníci půdu...Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek po 18. hodině byli strážníci voláni do sídliště Na Větrníku. Mělo tam dojít ke sporu ohledně vydání věcí z bytu. Současný...Celý článek »