Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 25°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 5 let 25 týdnů
Přelouč - Místní jednotka hasičů zasahovala v sobotu v 13.11 hodin u požáru elektrické lokomotivy na zdejším vlakovém nádraží. Na místě...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Přelouč - V pátek ve 12.46 hodin vyrážely do tohoto města jednotky hasičů k požáru sušičky, ve které byla slunečnice. Na jeho...Celý článek »
vydáno před 6 let 25 týdnů
Břehy/Sezemice/Podhradí - Hasiči, zdravotníci i policisté měli po celou sobotu plné ruce práce. Vyráželi k desítkám dopravních nehod v ...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Přelouč - Hasiči vyráželi k požáru stodoly v tamní Pardubické ulici. Ta málem lehla popelem, když v ní začalo hořet. Na vině bylo...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim/Pardubice - Hasiči Pardubického kraje vyjížděli v dubnu celkem k 330 událostem (Pardubice 103, Chrudim 59, Svitavy 58, Ústí nad Orlicí...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Pardubice - V pondělí 30. dubna v 16.16 hodin vyjížděli profesionální hasiči z Pardubic k požáru výškové budovy do ulice Prodloužená v Polabinách....Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim/Pardubice - Hasiči Pardubického kraje během neděle od půlnoci do 21 hodin zasahovali u 76 událostí. Zejména šlo o výjezdy k popadaným...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim/Pardubice - Svatý Florián, jehož jméno je z latinského slova „florianus" a v překladu znamená „kvetoucí, rozkošný" patří mezi nejpopulárnější...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Podhořany - Ve středu 25. dubna v 17.21 hodin byla na operační a informační středisko hasičů oznámena dopravní nehoda v této obci u Ronova...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Chrudim/Slatiňany - V úterý v osm hodin ráno byla jednotce hasičů z Chrudimi nahlášena nehoda vozidla. Ve Slatiňanech na lesní komunikaci spadl totiž...Celý článek »