Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 28 týdnů 5 dnů
Chrudim - Připravit si vlastní hamburger, uvařit čerstvé espresso, vymodelovat z mandlovky velikonoční kuřátko nebo květ růže, ozdobit perníčky ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim - Podruhé v letošním roce zamíří TECHNOhrátky Pardubického kraje mezi budoucí zemědělce – a vůbec poprvé i za živými zvířaty. Hostitelem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Únor bílý, pole sílí. S troškou tolerance by se dalo říci, že začátek druhého měsíce roku opravdu přináší polím, lukám a lesům kýženou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim - Čtvrtý ročník Technohrátek Pardubického kraje oslavil velké jubileum. Organizátoři totiž přivítali při akci ve Střední průmyslové škole...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim - Kratičký únor nám pomalu končí a s ním by mohla naše kraje opustit i zima, která stále ještě odmítá odevzdat vládu jaru. Přestože jsou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim - Program, který vedení Pardubického kraje pojmenovalo „Technohrátky“, zamířil opět po roce do Chrudimi. Tentokrát se však žáci základních...Celý článek »
vydáno před 4 roky 44 týdny
Chrudim - Technohrátky je projekt, který od května do prosince "rozjel" za více než 900 tisíc korun Pardubický kraj ve spolupráci s ...Celý článek »