Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 3 týdny 1 hodina
Chrudim - Připravit si vlastní hamburger, uvařit čerstvé espresso, vymodelovat z mandlovky velikonoční kuřátko nebo květ růže, ozdobit perníčky ve...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 2 dny
Chrudim - Podruhé v letošním roce zamíří TECHNOhrátky Pardubického kraje mezi budoucí zemědělce – a vůbec poprvé i za živými zvířaty. Hostitelem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Únor bílý, pole sílí. S troškou tolerance by se dalo říci, že začátek druhého měsíce roku opravdu přináší polím, lukám a lesům kýženou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 dnů
Chrudim - Čtvrtý ročník Technohrátek Pardubického kraje oslavil velké jubileum. Organizátoři totiž přivítali při akci ve Střední průmyslové škole...Celý článek »
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim - Kratičký únor nám pomalu končí a s ním by mohla naše kraje opustit i zima, která stále ještě odmítá odevzdat vládu jaru. Přestože jsou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim - Program, který vedení Pardubického kraje pojmenovalo „Technohrátky“, zamířil opět po roce do Chrudimi. Tentokrát se však žáci základních...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim - Technohrátky je projekt, který od května do prosince "rozjel" za více než 900 tisíc korun Pardubický kraj ve spolupráci s ...Celý článek »