Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 25 týdnů 5 dnů
Chrudim – Mateřská a základní škola Na rovině je školkou, respektive školou, která si zakládá na individuálním přístupu k dětem. Nejvíce se dostala...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim – Další vstřícný krok směrem k provozovateli budoucích jeslí, jež mají vzninkout v bývalém areálu zahradnictví technických služeb, udělalo...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 dny
Chrudim – Základní škola Na rovině, jež ve městě vznikla před dvěma lety, byla od počátku své existence trošku jiná. Společně s výukou dětí školou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 29 týdnů
Chrudim - Ve městě citelně chybí jesle. Na tom se shodují jak městští zastupitelé, tak provozovatelé Mateřské školy U Sovičky. Přestože si o této...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim - Po roce je tu opět událost, na níž se těší tu více, tu méně stovky dětí. Brzy totiž začíná zápis dětí do prvních tříd základních škol a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Denikreferendum.cz - Kdyby dnes média informovala o novele zákona o ochraně veřejného zdraví, mohl by to někdo omylem považovat za silvestrovský vtip...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Chrudim - Se začátkem roku se pomalu blíží i termín zápisů do základních škol. Tradičně půjde o termíny nacházející se v druhé půlce ledna. V...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim - Nová Základní škola Na Rovině, která si v lednu odbyla svoji premiéru při zápisu dětí do prvních tříd, měla v našem městě vzniknout...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Konec ledna už tradičně patří v Chrudimi zápisu dětí do základních škol. Letos byly termíny stanoveny na pátek 24. a sobotu 25 ledna....Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Na Rozhledně bude v příštím školním roce otevřena nová základní škola. ZŠ Na Rovině, jak se bude jmenovat, chce do našeho města...Celý článek »