Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny avizovaly, radnice plánuje vybudovat přímé napojení sportovišť v okolí zimní stadionu na ulici Dr. Milady...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim - Fiasko, jímž skončilo poslední hlasování o prioritních sportech během zasedání městského zastupitelstva, vyprovokovalo najednou vedení...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim - Nový způsob odbavování návštěvníků krytého bazénu zavedly v minulých dnech Sportovní areály města Chrudim. Slibují si od něj především...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim - Jak stavba obchvatu pokračuje, je stále jasnější, že dojde k několika významným změnám. Původně plánovaný a následně záhadně zrušený...Celý článek »
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Chrudim - Město se pustilo v těchto dnech do vyjednávání o změnách v projektu budovaného obchvatu s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD)....Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Jablonec nad Jizerou - V sobotu 16. 2. 2013 se jel již 37. ročník závodu dětí a mládeže v obřím slalomu. Lyžařský oddíl TJ Chrudim tento závod pořádá...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Změny v personálním obsazení odborných komisí města jsou s příchodem nové radniční koalice naprosto legitimní. Nejde o žádné personální čistky či...Celý článek »
vydáno před 5 let 52 týdny
Jablonec nad Jizerou - Lyžařský oddíl TJ Chrudim za přispění Města Chrudim uspořádal již 36. ročník lyžařských závodů pro děti a mládež, který se...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - Stále většímu počtu návštěvníků sauny v krytém plaveckém bazénu v ulici V Průhonech vadí, že pro ně bývá toto zařízení vždy v pondělí po 20...Celý článek »