Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Není žádným překvapením, že městská sportoviště hospodaří se ziskem. Sice ziskem poněkud symbolickým, přesto jsou v této oblasti úspěšná...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 5 dnů
Chrudim/Praha – Podnikatelé nemají příliš jednoduchý život. Státní mašinerie jejich životy často drtí nesmyslnými příkazy a podmínkami tak, aby...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 1 den
Chrudim – Setkání v rámci desatera problémů města skončilo téměř před týdnem, ale jeho závěry stále ještě nejsou veřejné. Přes nejrůznější kuloáry a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny avizovaly, radnice plánuje vybudovat přímé napojení sportovišť v okolí zimní stadionu na ulici Dr. Milady...Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim - Fiasko, jímž skončilo poslední hlasování o prioritních sportech během zasedání městského zastupitelstva, vyprovokovalo najednou vedení...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim - Nový způsob odbavování návštěvníků krytého bazénu zavedly v minulých dnech Sportovní areály města Chrudim. Slibují si od něj především...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim - Jak stavba obchvatu pokračuje, je stále jasnější, že dojde k několika významným změnám. Původně plánovaný a následně záhadně zrušený...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Chrudim - Město se pustilo v těchto dnech do vyjednávání o změnách v projektu budovaného obchvatu s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD)....Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Jablonec nad Jizerou - V sobotu 16. 2. 2013 se jel již 37. ročník závodu dětí a mládeže v obřím slalomu. Lyžařský oddíl TJ Chrudim tento závod pořádá...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Změny v personálním obsazení odborných komisí města jsou s příchodem nové radniční koalice naprosto legitimní. Nejde o žádné personální čistky či...Celý článek »