Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – V příštím školním roce už se budou studenti Střední průmyslové školy Chrudim učit pracovat na nových obráběcích strojích. V rámci...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 6 dnů
Chrudim - Tolerance, chápaní a poznávání odlišných kultur i náboženství, boj proti násilí, ale i zlepšování jazykových dovedností. To byly cíle...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 4 dny
Chrudim – Místní Střední průmyslová škola patří k elitním vzdělávacím ústavům v rámci celé České republiky. Potvrdilo se to i v letošním kole soutěž...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 8 hodin
Pardubice - Řídicí výbor ITI Hradecko-pardubické aglomerace na svém včerejším jednání schválil realizaci dalších projektů z oblasti dopravy,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim - Po roce je tu opět událost, na níž se těší tu více, tu méně stovky dětí. Brzy totiž začíná zápis dětí do prvních tříd základních škol a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Chrudim - Školní náměstí, Novoměstská ulice a okolí jedné z budov Základní školy Školní náměstí v poslední době vysloveně „prokoukla“. Po kultivaci...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim - Se začátkem roku se pomalu blíží i termín zápisů do základních škol. Tradičně půjde o termíny nacházející se v druhé půlce ledna. V...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim/Třemošnice - Protesty studentů, vedení škol a také některých starostů podle všeho zafungovaly. Vedení Pardubického kraje se totiž rozhodlo...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Žoviálnost, srdečnost a lidovost. Těmito slovy by se asi dal charakterizovat výstup náměstkyně hejtmana Jany Pernicové (ČSSD) na úterní tiskové...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim/Třemošnice - Plánované slučování a rušení středních škol a učilišť v Pardubickém kraji vzbudilo vlnu nevole. Bouří se nejen studenti a...Celý článek »