Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 31°C
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Zatímco dopravní policisté řeší množící se dopravní nehody v okolí města, strážníci městské policie nemohou nechat bez odezvy třeba řádění...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Před rokem město informovalo Českou inspekci životního prostředí o nešetrném ořezu akátů před obchodním domem Tesco. To si u společnosti AB...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim – V úterý 17. ledna si strážníci městské policie příliš vzrušení neužili. Služba ten den byla zcela obyčejná a všední. Došlo tedy na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Chrudim – Sobota 8. října nebyla jen dnem voleb do krajského zastupitelstva, ale také dnem víkendové služby strážníků městské policie. Žádné velké...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Před měsícem radnice informovala Českou inspekci životního prostředí o nešetrně ořezaných stromech před supermarketem Tesco. Úředníci se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim - Strážníci městské policie jsou často nespravedlivě obviňováni z toho, že pouze vybírají pokuty za špatné parkování a na jinou činnost jim...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim - To, co se děje už několik měsíců v Olbrachtově ulici, hraničí prý doslova s troufalostí. Řidiči tady odstavují svá vozidla těsně u chodníku...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim - Bezohlednost některých řidičů nezná mezí a nic na tom nemění ani fakt, že jsou držiteli takzvané „oranžové karty“. Ta se vydává například...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim - Parkování v centru města je evergreenem, který se pravidelně vrací, řeší, a přesto je reálné řešení stále v nedohlednu. Poté, co radnice...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim - Diskuse o probíhající rekonstrukci lokality pod nádražím spolu s tím, jak úpravy postupují, nekončí. Naopak, jak mizí parkovací místa,...Celý článek »