Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Pardubice – Centrální urgentní příjmy v Pardubické a Orlickoústecké nemocnici byly tématem jednání radních Pardubického kraje. Ti se z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Pardubice – V sále Rady Pardubického kraje se v pondělí za přítomnosti zástupců krajské rady a členů představenstva Nemocnice Pardubického...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Pardubice – Více jak 220 milionů korun získá Pardubický kraj z Evropského fondu pro regionální rozvoj na vybudování nového moderního...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Pardubice – Představitelé jednotlivých politických stran přítomných v krajském zastupitelstvu se dnes setkali s novými řediteli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Pardubice – K podzimu na krajském úřadě neodmyslitelně patří sestavování rozpočtu na následující rok. Pardubický kraj chce pokračovat v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice – Poprvé letos v červenci ulehla do lůžka pro pacienty počítačového tomografu Pardubické nemocnice pětisetletá dřevěná socha Panny Marie...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Pardubice - Radní Pardubického kraje dali zelenou přípravě projektů centrálních příjmů dvou největších nemocnic v kraji. V ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Pardubice - Nejkvalitnější perinatologická péče v současnosti v českých porodnicích je poskytována v Pardubickém kraji. Toto zjištění vyplývá z...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Pardubice - Rekordním zájmem v pátek vyvrcholily na transfuzním oddělení Pardubické krajské nemocnice, a.s. Valentýnské odběry krve. Při závěrečné...Celý článek »
vydáno před 6 let 14 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj získal od Evropské unie dotaci přes 260 milionů korun na výstavbu multioborového pavilónu v krajské nemocnici. V budově,...Celý článek »