Chrudimské noviny

Dnes: -5°C
Zítra: 0°C
Pozítří: -1°C
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Pardubice – Centrální urgentní příjmy v Pardubické a Orlickoústecké nemocnici byly tématem jednání radních Pardubického kraje. Ti se z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Pardubice – V sále Rady Pardubického kraje se v pondělí za přítomnosti zástupců krajské rady a členů představenstva Nemocnice Pardubického...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Pardubice – Rada Pardubického kraje schválil na svém posledním zasedání záměr výstavby nové výjezdové základny pro zdravotnickou záchrannou...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 4 dny
Pardubice - Nešvarem, se kterým se potýká de facto každý návštěvník Pardubické nemocnice, je parkování. Nemocniční areál nebyl v době svého...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Pardubice – Více jak 220 milionů korun získá Pardubický kraj z Evropského fondu pro regionální rozvoj na vybudování nového moderního...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Pardubice – Představitelé jednotlivých politických stran přítomných v krajském zastupitelstvu se dnes setkali s novými řediteli...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Pardubice – K podzimu na krajském úřadě neodmyslitelně patří sestavování rozpočtu na následující rok. Pardubický kraj chce pokračovat v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Pardubice – Poprvé letos v červenci ulehla do lůžka pro pacienty počítačového tomografu Pardubické nemocnice pětisetletá dřevěná socha Panny Marie...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Pardubice - Radní Pardubického kraje dali zelenou přípravě projektů centrálních příjmů dvou největších nemocnic v kraji. V ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Pardubice - Nejkvalitnější perinatologická péče v současnosti v českých porodnicích je poskytována v Pardubickém kraji. Toto zjištění vyplývá z...Celý článek »