Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Chrudim – Loutkářská Chrudim je festival, s nímž si město poněkud neví rady. Každý totiž ví, že primárně jde o akci „loutkáři loutkářům“ a veřejnost...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 6 dnů
Chrudim - Ve čtvrtek 5. července ve 14 hodin odpoledne vypukne v prostorách kolem Divadla Karla Pippicha tradiční loutkářská pouť. Zábavného...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 4 dny
Chrudim – Prázdniny jsou konečně tu! Ale, jak říká novinář Jindřich Šídlo, utečou tak rychle, že se ani nenadějeme. V této chvíli však pro děti platí...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 59 min
Chrudim – Rekonstrukce plynovodu proběhla v minulých měsících na Palackého třídě a přinesla s sebou dopravní omezení. Stejně tak museli dělníci...Celý článek »
vydáno před 52 týdny 55 min
Chrudim - Městští radní na svém jednání 14. května schvalovali mimo jiné dvě smlouvy o poskytnutí dotace z prostředků Pardubického kraje na přípravu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 dny
Chrudim – Loutky k městu patří stejně, jako kat Mydlář a šprýmař Kacafírek. Přesto je pořadatelům tradiční přehlídky amatérského loutkářství,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim - Loutkářská Chrudim má dlouhodobou tradici, letos se bude konat již 66. ročník. Od pátku 30. června přinese inspirativní program festivalu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim – Loutkářská Chrudim začíná v pátek 30. června. Diskuse, k čemu vlastně městu vůbec je festival, který z velké části lze chápat spíše jako...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Koncem června si místní i přespolní připomenou již po šestašedesáté, proč se Chrudim řadí mezi loutkářské velmoci. Téměř jubilejní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim - Kdo vlastně chodí na představení konající se v rámci festivalu Loutkářská Chrudim? Vzhledem k tomu, že celý festival je určen amatérským...Celý článek »