Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 44 týdny 2 dny
Chrudim – Další víkend je před námi a tentokrát to vypadá spíše na déšť a zataženou oblohu. Nic však není vyprahlé krajině a poloprázdným studnám...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Červenec je v půli a teploty prozatím připomínají spíše září. Letos se zkrátka příroda chová poněkud nestandardně. Víkend však slibuje...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim – Konec září, začátek října. Slavnost mučedníka proč Čechy ze všech nejprvnějšího, svatého Václava předznamenává zahájení sezóny zvěřinových...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim - Mnozí si v tomto týdnu vybrali tři dny dovolené tak, aby mohli trávit svůj čas s rodinou, prohánět se na kolech a sjíždět řeky. Prázdniny...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Hlinsko - Soubor lidových staveb Vysočina nabízí speciální program návštěvníkům se zrakovým postižením. V památkové rezervaci Betlém v Hlinsku mohou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Hlinsko - Od 19. března do 10. dubna si můžete užít velikonoční atmosféry v roubenkách památkové rezervace Betlém. Letos je pozornost...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Hlinsko - Roubené domky v památkové rezervaci Betlém jsou návštěvníkům přístupné po celý rok. Mohou se stát cílem výletu o jarních prázdninách,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Hlinsko - V památkové rezervaci Betlém můžete již od tohoto týdne až do 3. ledna navštívit výstavu s názvem Betlém vánoční. V roubených...Celý článek »
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Veselý Kopec/Hlinsko - Cílem letního výletu se stále častěji stávají zajímavá místa našeho regionu. Expoziční areály na Veselém Kopci a v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Hlinsko - Od 28. března do 19. dubna naleznete v roubenkách na Betlémě expozice připomínající tradiční obyčeje vztahující se k Pašijovému...Celý článek »