Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 10°C
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - První utkání po startu nového roku za sebou mají také chrudimští hokejisté, kteří pod vedení trenéra Fibigera předvádí v letošní sezóně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim - Úvodní porážka letošního roku je zapomenuta. Na domácím ledě se Chrudimští dokázali Litomyšli pomstít a díky kvalitnímu výkonu ve třetí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Skuteč - Závěrečný zápas základní části ve Skutči skončil povinným vítězstvím, které se zrodilo především v první třetině. Chrudimští postoupili do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Hlinsko - Okresní derby mezi hlineckými a chrudimskými skončilo radostí hostí. Na Zimním stadionu v Hlinsku vládli Chrudimští zejména v přesilových...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Česká Třebová - Až do středečního večera byli chrudimští hokejisté v krajské lize bez porážky, předchozí tvrzení ale již neplatí. Na ledě Kohoutů...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Hlinsko - Chrudimští hokejisté počtrnácté v řadě bodovali, když uspěli na ledě hlineckých Horses. Vyrovnané utkání rozhodl dobrý start Chrudimských...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Moravská Třebová - Bez čtyř měsíců neskutečně dlouhých sedm let trvalo čekání chrudimských hokejistů na to, aby se na ledě Moravské Třebové mohli...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Choceň - Úvodní vystoupení chrudimského hokejového týmu v roce 2016 skončilo úspěšně. Domácí Spartak se s favoritem držel první dvě třetiny, následně...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - Polovinu základní části má za sebou krajská hokejová liga, které zatím se dvoubodovým náskokem vévodí hokejisté Chrudimi. Další zápas...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim - V dalším zápase zajížděla Chrudim do Poličky, která dokáže na svém ledě favorizované týmy často zaskočit, o čemž se např. nedávno...Celý článek »