Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Zakopání horkovodu, který lemuje Chrudimku v lokalitě sídliště „U Stadionu“, opět získává na své popularitě. Diskuzi na toto témat oživilo...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Vedení města nyní zveřejnilo takzvaný „Střednědobý výhled“ na roky 2017 – 2021. Dokument obsahuje celou řadu informací o pohybu financí a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – Ne nadarmo se největší sídliště ve městě U Stadionu označuje často jako „otloukánek“. Zatímco ostatní sídliště město nechává postupně...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Projektů, které by rády upozornily na nedostatky ve městě, stále přibývá. Tu rozbitý chodník, onde nezakopaný horkovod, ale především...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Vážený pane Zahrádko, tímto se na Vás obracím se žádostí o nápravu ve článku (viz. dále), kde vaše redakce uvádí zcela nepravdivé údaje. 1. v dozorčí...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Nezakopaný horkovod, vedoucí v současnosti nad Dašickou ulicí, vzbuzuje kontroverze veřejnosti. Trochu světla do celé kauzy se proto...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Řidiči, přijíždějící nyní do města po Dašické ulici, zaznamenali v těchto místech nový architektonický prvek, kterým jim stavitelé...Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Chrudim - Řidiči projíždějící centrem města, by měli být opatrní především v okolí základní školy ve Sladkovského ulici a Obchodní akademie na...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim - Ve středu před 15. hodinou volal strážníkům anonym a upozornil je, že v Revoluční ulici začal být kýmsi neoprávněně obýván městský byt...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Bývalý městský architekt a současný zastupitel města Karel Thér se neúspěšně snažil prosadit do chrudimského rozpočtu na rok 2013 investici...Celý článek »