Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 32 týdny 2 dny
Chrudim – Neustálá šikana a jasně zdůrazňované nepřátelství podle všeho stojí za rezignací, dnes již bývalého, šéfa Chrudimské besedy Jiřího...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Pardubice - Dlouholetý ředitel zdejší městské policie Petr Kvaš podal dnes ráno výpověď. Na mimořádné tiskové konferenci to oznámila primátorka ...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Pardubice - Ředitel Regionálního operačního programu (ROP) Severovýchod, který v kraji přiděluje miliardové evropské dotace, Zdeněk Semorád...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim - Po rezignaci Jaroslava Trávníčka (ČSSD) na funkci předsedy finančního výboru zastupitelstva a Kateřiny Jánské (ODS) na stejný post v...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Chrudim – Dnes, 24. května, předal radní Petr Lichtenberg (Strana svobodných občanů) starostovi města Petru Řezníčkovi (SNK-ED) oficiální rezignaci...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Pardubice - Ředitel Dostihového spolku Pardubice Petr Buchal rezignoval překvapivě po osmi měsících na svou funkci. Jako důvod uvedl, že jeho práce...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Pardubice - Tajně pořízená nahrávka s vulgárním obsahem zlomila nakonec poslanci Miroslavu Váňovi vaz. Politik se kvůli ní rozhodl rezignovat na post...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - Místní organizace ČSSD vyzvala po zveřejnění nahrávky poslance a krajského šéfa soc. dem. Miroslava Váni, která je plná vulgarit, aby...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Pardubice - Městský radní Jan Němec (TOP 09) rezignoval na funkci předsedy představenstva Dostihového spolku Pardubice. "Bylo by nezodpovědné,...Celý článek »